Canım cok yanıyor , hayatta yapmam dediğim birşeyi yaptım kendimi kendim gibi hissetmiyorum napabilriim?

Cok kötü birşey yptım 6 aylık evliym 4 ay evliyken esimin beni aldattıgını öğrendim icim cok yandı artık yeter dedm kendimce cünkü bu kacıncı hayalkırıklığım bir insana güvenmemdi hep iyi niyetli oldukca bunlar geldi başıma dedim daha büyük bir yanlışa girdim evli bir erkekle birlikte oldum asla yapmıcağım bişeydi suanda kendimi cok kötü hissediyorum ve hamile oldugumu öğrendim ama kimden olduguna emin değilim napcam bilmiyorum aslında eşimi cok seviyordum ama aldatıldığımı öğrendikten sonra bu yanlışa girdim

0|0
12

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Ne ara veriyorsunuz ben pnu anlamıyorum. Bize de gelin.

0|0
    0|0
  • Olmuş bir kere ama olmasaymış

0|0
    0|0
    • 5gün

Doğru ama napcam hic bilmiyorm

• 5gün

Doğru ama suanda napabilrm hamileym kimden bilmiyorm

• 5gün

Onu nasıl anlarsın bilmiyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• Senin de ondan bir farkin kalmadi yani evlilik gibi kutsal bir seyi kirletmeyin gunahlarinizda bogulun karnindaki bebegin ne sucu vardi

0|0
    0|0
    • 5gün

Her insan hayatta hata yapar. Hic yapmam dediği hatalar hemde o yüzden kınama

• 5gün

Boyle bir hata akli olan ve saglikli dusunebilen bir insan yapmaz benle senin farkin bu hic mi dusunmesin bir de evli bir adamla hic mi dusunmedin o kadini colugu cocugu var belki onu hadi evliligine saygin yok kendine de mi saygin yok neyse ya asiri sinirleniyoeum ben boyle durumlara kalbini kircam

• 5gün

Cok haklısın bende kendime bunları diyorum zaten.

Yükleniyor...