Kendimi nasıl toparlarım?

Sürekli ağlama gülme krizlerim vardı kabuslar falan psikologada gitmiştim işe yaramadı pek ailemle aramda çok iyi değildi küçüklükten geliyor aslında bu sene uzağı kazandım başka bir şehirdeyim gitmeme 1 ay kaldı ama ben sürekli ağlıyorum eski sorunlarımı düşünüp ağlıyorum eski olayları düşünüp ağlıyorum psikiyatrise gittim 20 mg paxera 20 mg citoles 10+10 mg trankob ve 1 mg rileptid iki gün önce kötü oldum diye gittim 20 mg paxera ekledi bir ara iyidim cidden ama çocuğun biri beni üzdü dengemi bozdu baya ondan sonra başa döndüm annemi arıyorum ağlıyorum o da üzülüyor içimi dökecek birine ihtiyacım var burda arkadaş ortamıda yapamadım yüzmeye gidiyim dedim onda bile engel çıktı yine ağlamalarım başladı 1 hafta sonra randevum var tekrar nasıl toparlayacağım kendimi neden geçmiyor ilaçları neredeyse 1 aydır kullanıyorum paxera 20 mg hariç ona yeni başladım sayılır

1|1
32

En İyi Erkek Görüşü

• Bence içindeki boşluğu doldur düzelirsin önce manevi olarak neye açsın onu belirle bul

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bana yazsana konuşalım dertleşelim aynı sıkıntı bnde de var

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Parmak at icini klozete dök

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yaşadıkların zor belki birisiyle dertleşirsen biraz da olsa rahatlayabilirsin tarafsız birine içini dökmek daha iyi oluyor

0|0
    0|0
  • Pek takmamaya ve düşünmemeye özen göster

0|0
    0|0
Yükleniyor...