Sizce Bu Aşk Mı Sevgi Mi?

Bu soru aklımda bile değildi taa ki sevgilim sorana kadar. Onu çok seviyorum. Onunla bırakın vakit geçirmeyi sadece sesini duymayı bile iple çekiyorum. 7 24 aklımda onun o güzel kokusu sesi gülüşü gıcıklıkları her hali. Hep onu merak ediyorum ne yapıyor acaba şimdi diye. Onu 2 3 dakikalığına dahi olsa görebilmek için uğraşıyorum onu gördüğümdeyse çok mutlu oluyorum. Onun yanındayken kendimi o kadar huzurlu hissediyorum ki. Onunla bir gelecek istiyorum Allah'tan. Ama ben aşkın ne olduğunu bilmiyorum bile. Bana hep saçma gelmiştir çünkü aşk. O ise aşka önem veriyor ve benden de bunun cevabını istiyor. Yani arada lafını açıyor o kadar belli ki önem verdiği. Onu üzmek istemiyorum ama aşığım da diyemiyorum çünkü aşık olmak nasıl bir şey bilmiyorum. Tek bildiğim onu çok sevdiğim. Sizce bu duygularım aşk mı sevgi mi? Yani iki kavram arasında ne fark var ki?

0|0
31

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Sevgi aşk kaybetmeyi göze almayacağın insanla yaşanır...

0|0
    0|0
    • 1gün

En çok korktuğum şeylerden birisi onu kaybetmek.

• 1gün

Onu kaybetmekten korkuyosun bir gün o korku uzaklaştırıcak seni

• 1gün

Bunu yapabileceğimi sanmıyorum. 1 saat bile onsuz olmak istemiyorum. Yanımda olmasa bile sesini duyabileyim istiyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• Aşıksınnn deliler gibi seviyorsun sesini duymak istiyorsun👀😣

1|0
    0|0
  • Tek bir cevap ;
    Aşk geçicidir sevgi kalıcı.
    Aşk yalandır sevgi gerçek.
    Aşk yok olmaktır sevdiği uğruna dünya da sadece o varmış gibi yaşamaktır sevgi ve şefkat ise onu Allah rızası için sevmektir.
    Haramdan onu uzak tutmaktır..

0|0
    0|0
  • aşk değil de ne

0|0
    0|0
Yükleniyor...