Kapat

Ne yapmalıyım yorumlarınızı yazabilirsiniz?

Arkadaşlar benim baya bir zamandır konuştuğum bir flörtüm var. Dün attığım bir mesaja saatler sonra cevap verip şunu yazdı (Fotoğraf koyucam). Sizce konuşmaya devam edeyim mi? Çünkü bana yalan söylüyor gibi geldi o kadar saat yazmamasının başka sebebi vardır diye düşünüyorum.
Ne yapmalıyım yorumlarınızı yazabilirsiniz?
Güncellemeler:
3gün
Onu yazdıktan sonra baya bir özür diledi kafam dağınıktı cevap yazdım sandım dedi affetmelimiyim bilmiyorum

1|0
91

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Msjlara gelen cvplar ve süreleri mesaj yazanın sana verdiği değeri gösterir. ilgi yoksa his zaten yoktur. altında çok karmaşık sebepler arama. açık ve net.
    Hiç bişe yapma hatta engelle hayatına bak.

0|0
    0|0
    • 3gün

Haklısın ama insan baya bir konuştuğu insanı direk hayatından çıkarmakta zorluk çekiyor belki de bu yüzden kaybeden taraf oluyoruz direk onları hayatımızdan çıkaramadıgımız için bu arada bugün baya bir özür diledi ne yapacağımı bilemedim

• Belli çok ta müsait değilmiş yoksa okundu mu diye mesajına bakma gereği duyardı ve yazmadığını görürdü

0|0
    0|0
    • 3gün

Haklısın bugün mesaj atmadım özür diledi baya bir ben konuşmayı kesmeyi düşünüyordum aklımı geri çelmeye çalışıyor

• 3gün

Hep öyle yaparlar bnim de bŞıma geldi sen sev bağlan emin olsun o bundan sonra acı çekmeye hazırla kendini 🧐

• 3gün

Haklısın kardeşim

• Yazalım bunu bir köşeye bizede lazım olur bu yalan

0|0
    0|0
    • 3gün

Aynen ama daha mantıklı bir yalan bul bu pek yenmicek gibi

• 3gün

Üniversite okuyor ya oda benim gibi sağlık alanın da

• 3gün

Valla bilemedim

• Konusma

0|0
    0|0
    • 3gün

Konuşmamaya karar vermiştim ama bugün baya bir özür diledi benden affet filan dedi kafam dağınıktı mesaj attım sandım filan dedi ne yapacağımı şaşırdım

• Aldırma kızı. Önemseme geç

0|0
    0|0
  • Ne kadar kişiyle flört ediyorsa artık seni unutmuş

0|0
    0|0
    • 3gün

Aslında dediğin gibi olabilir zaman geçirme eylemi olarak kullanıldığımı hissettim biran haklısın

• 3gün

Yanlış yapıyorsun bazı konularda haklısın her cinste guvenilmeyecek insan mevcut ama diğerlerinin suçu yok. Ve zaten sevgili işleri boş işler flört vs bana aşırı boş ve saçma geliyor. Ruh eşin zaten seni gelip buluyor eni sonu ya da senin ona ulaşman için biseyler oluyor inan bana bunlar oluyor

• 3gün

Yaptığımız yanlışlar bize doğruyu öğretiyor aslında, cidden dediğin gibi sevgili işleri boş ve saçma geliyor bir yerden sonra ben eski kabuğuma geri çekiliyorum bu saatten sonra teşekkür ederim yinede.

• sen beni aldatıo musun lan

0|0
    0|0
    • 3gün

Hahah öyle mi oluyor

• 3gün

tamam sen o sun😡

• 3gün

Ya bırak yeme beni 😅

• Önemseme yazma birşey

0|0
    0|0
  • Bazen bana da oluyor ya insanlık hali

0|0
    0|0
    • 3gün

Ama sürekli wpye girip duruyor orda mesaj atıp atmadığını fark edemez mi?

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...