Kapat

Bir kız neden yapmayalım der?

tanıştığım bir kızla yakınlaştık kısa sürede 19 yaşında o ben 20. bu kızla film izlerken birden yakınlaştık. ama o yapmayalım duralım gibi sözler söylediği için ona uydum ben de. esmer çok hoş bir kız. daha önce 3 senelik bir ilişkisi de olmuş. yani birşeyler yaşamıştır diye düşünüyorum. sizce neden bir kız ilişki sırasında daha fazla ileriye gitmek istemez ön de kalır? yapmayalım der?

NOT: MOD cinsel bir soru değil daha önce kaldırıldı sadece neden sorusu.
Güncellemeler:
3gün
size göre neden?
3gün
güncel

0|0
24

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Senle hazır değildir bu kadar basit

0|1
    0|0
    • 3gün

3 gün oldu tanışalı normal mi diyorsun ama ön sevişme oldu yaklaşık 40 dk

• 3gün

anladım ve öğrendim teşekkür ederim :)

• 3gün

Bisey degil :)

• İstemiyordur seni bu kadar basit

0|0
    0|0
    • 3gün

istemese neden ön sevişme yapsın?

• 3gün

bilmiyorum çok anlamıyorum bu kız ilişkilerinden ama birkaç günde sevgili gibi olduk ve ben ilkimi onunla yapmak isterdim sevmiştim onu çünkü gerçekten kısa sürede

• 3gün

daha sonra ona sevdiğimi ondan ciddi şekilde hoşlandığımı söyledim zamana bırakalım uzun süredir öyle şeyler hissetmedim dedi sence bu ne demek kızlara göre?

Erkekler Ne Diyor 4

• Illaki her seninle film izleyen kizin yapmasi mi lazim. Akilli olun azicik. Ortam hemen romantik hava alinca opmeye oksamaya kalkmayin. Kadinlar bu durumlari daha ozel hayal ederler ve ozel seyler olsun isterler. O yuzden ilerki cinsel hayatinda da ayy niye yapamadik ya yerine, vay be demekki haz boyle yasaniyormus daha ozel hissettirmek lazimmis kismini dusun ve hayal et. Gerci yasin daha ufak deneyimledikce ogreneceksin ama yine de baya gayretli olman lazim.

0|1
    0|0
    • 3gün

ne gibi daha özel bilmiyorum evet yaşla da ilgisi var

• 3gün

Hediye gondermedem once ask sozleri soyleyeceksin. Sonra hediye

• 3gün

şuanda konuşmuyoruz ama bana kendi hayatına bak beni düşünme artık demişti en son

• Yapmayalım diyen kişi o durumda istiyorum diyor nazlaniyor işte

0|0
    0|0
  • acemisin işi bilmiyorsun ondan zamanla öğreneceksn :D

0|0
    0|0
  • Yanında olduğunda uzak kal, hatta yer yer ilgisiz kal. Kovalama , güçlü ol diren, kendi gelir 😉

0|0
    0|0
Yükleniyor...