Kapat

Kızım lisede 16-17 yaşında gün alacak sevgilisi var nasıl davranmam gerek?

Anne istersen senle tanıştırırım 4 aydır konuşuyolarmış bana geldi bugün anlattı aslında pek kızmadım bu doğanın kanunu sevgilisi üniversitede daha henüz buluşamadılar uzun zaman sonra buluşucaklar izin veriyorum ama yanına kuzenini gönderme şartıyla çok hoşlandığını sevdiğini söyledi anne napıp napmıcağımı biliyorum ya kızıma güveniyorum ben kafa dengim ama yinede içimde bişeyler oluyor nasıl davranmalıyım bu arada 37 yaşındayım
Güncellemeler:
3gün
Her gün telefonda sesli görüntülü ve yazışıyolar

0|0
312

En İyi Erkek Görüşleri

• gene kızın sizinle paylaşmış bakın bu güzel bir şey hiç yoksa sizden saklamıyor

1|0
    0|0
    • 3gün

Aynen çok mutlu oldum sevindim

• 3gün

@dragon3131 babası bilmesi evet hakkı ama ortada dahaa bişey yok babası çağrıp o konuları konuşamaz ama haberi olması hakkı evet

• 1gün

bu dönemde ona daha yakın olmalısın baba her şeyi bilmek zorunda değil ama anne bilmek zorunda gerektinde babaya acıklama yapabilsin

• O yaşlarda başlıyorlar artık lisede sevgililik, ortaokulda olan bile var.
    Fakat yaşını yanlış söylemesi iyi değil, sırf karşısındakini onu çocuk görüp istemeyecek diye 18 demesi...
    Fazla bağlanıyor yaşı gereği, karşıdaki gitmesin diye her şeyi yapabilir bu da tehlikeli.

1|0
    0|0
    • 3gün

Yok herşeyi değil ama çekinmiş biraz açıklıyıcam anne yalan söyleyerek vicdanım rahat değil anne dedi sonradan öğrenirse daha kötü olur kendim söylemem iyi diyor

• 3gün

Evet bu doğrusu

• 3gün

Ağladı bana ya çok şok oldum

En İyi Kız Görüşü

• Yaşı küçük ama üstüne gidincede daha çok istiycek ve tam ergenlik yaşı gözün üstünde olsun ve bir süre devam etsin bakalım

1|0
    0|0
    • 3gün

Bana anlatıyo zaten ama çok şükür kızım böyle ağır ergen değil fark ediyorum ama ağlıyordu bugün sordum noldu diye cocuğa yaşını 18 olduğunu lise sonda olduğunu söylemiş neden öyle yaptın dedim anne beni istemez kaybetmekten çekindim korktum dedi bir tuhaf oldum dedim gerçeği açıkla uygun zamanda dedim

• 3gün

Anladım zor işler Allah kolaylık versin

• 3gün

Sağol valla mutlu olsunda o başka bişey istemem illaki bende anneyim bende yaşadım yaşamasın demiyorum ama ona gerçekten değer verebilecek biri olsun istiyorum

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Öncelikle oturun ve asıl önemli olan şeyin geleceği olduğunu kendisine anlatın. Sevmek ve sevilmeyi istemesinin doğal olduğunu ve olumlu karşıladığınızı anlatın. Devamında hayatını yönlendirirken bu şekil bir durumun kendisini yolundan alıkoyabileceğini ve hedefini kaçırma tehlikesi oluşturan bir durum olabileceğini anlatın. Devamında her ne olursa olsun yanında ve arkasında duracağınıza söz verin.

1|0
    0|0
  • Adi insan çok bu devirde kızın için yıkım olmasın bu, dikkat et sen yinede fazla serbest alıştırma eşinden ayrisiniz galiba babasndan bahsetmemişsin

1|0
    0|0
    • 3gün

Yok ayrı değil ama babasına güzelce bahsederim haberi olsun ama babası o konuları konuşamaz onla

• 3gün

Elbette hangi baba olsa istemez hem yasida küçük daha, sen dikkat et yinede insanlara güven kalmadı artık yapacagiini yapip birakiyorlar

• 3gün

Haklısın ya zaten kızım onun bilincinde konuşuyoruz cinsellik konuları ya

• Sizden biseyini saklamamis bu guzel bir davranis masallah

1|0
    0|0
    • 3gün

Yok saklamaz ya ben zaten ona güveniyorum kafa yapısını biliyorum çok şükür

• 3gün

ben senin gibi kadına yazıklar olsun diyorum. senin otoriten o yaştaki kıza yetmez hele bide birlik olup babasından saklıyosun gerçekten kötü bir r eş ve annesin benim fikrim.. allah ıslah etsin seni

• 3gün

@dragon3131 babasından neyi saklıcam ya anlatıcağım zaten bende daha yeni öğrendim babası onu çağrıp o konuda konuşması doğru olmaz

• Psikoloji mezunuyum ona göre davranalım yanlış birşey yapmayalım

1|0
    0|0
  • Senin ki daha çocuk sayılır çocuğu ara bırakmasını söyle en az 6 yaş fark vardır

1|0
    0|0
    • 3gün

Yok 5 yaş var aralında benimkide hormonlumu nedir sanırsın 20 yaşında gibi duruyor çabuk şey oldu gözümde bir tuhaf

• 3gün

Akıllı kız

• 3gün

Konuşuyoruz çok şükür fazla sıkmıyorum çocuk bunu arıyo yüzü nasıl gülüyor ya öyle olunca mutlu oluyorum bende çok değişik bir duygu

• o yasta olması normal sana söylemesı de gayet mantıklı terazıyı ortadan tut bence

1|0
    0|0
  • seninle tanışmak istemiyorsa kızına vurup kaçmak istiyordur.

0|0
    0|0
    • 3gün

Düzgün konuş bir ilk önce kızımla o konuları konuştuk biliyor gayet tanıştıracak bir uygun zamanda

• 1gün

o zaman kötü niyetli değil.

• Kızma üstüne gitme tanış gadası sen

2|0
    0|0
    • 3gün

Aynen öyle yapıcam bahsediyor zaten bana

• Kızına sahip çık adamı kullanıp atmasın

0|0
    0|0
  • eşinden boşanmışsın sanırım işin zor başına bela alırsın yakında baba hakimiyetinden yoksun bir kızın işi zor..

1|0
    0|0
    • 3gün

Hayır boşanmadım gayet güzel geniş aileyiz

• 3gün

Anlatıcağım babasına zaten ama babası o konuları konuşamaz onunla

• 3gün

sen anlat onun dolüyle yaptın o kızı onun hakkı var.. kul hakkı yiyiorsun böyle ve o kızı otoriteden yoksun bırakıyorsun düşün bir kızıyla birlik olup babadan saklayan anneye o kız içinde ne kadar saygı duyar.. içinde senden tiksinir kendi bir yanlış yapınca..

Kızlar Ne Diyor 2

• Üzerine çok gitmeyin ama takipte kalın. Mesajlarına bir bakın kontrol edin. Birde şu var ben üniversiteye geçene kadar ailem telefon almadı. Çocukların eline telefon vermek doğru değil. Biraz sıkmak gerekiyor

1|0
    0|0
    • 3gün

Zaman değişiyor inanın haklısın zaten bakmama gerek yokki ne söylese çoçuk sevine sevine gelip bana söylüyor herşeyi güvenim tam kızıma ama yinede ne biliyim

• 3gün

Yanlız o özgür olacak yaşta değil bir anne olarak böyle düşünmeniz yanlış. Madem kılık kıyafetinde özgür bırakıyorsanız sevgilisi olmasıda onun özgür hayatı

• 3gün

Ya evet öyle ama göz altımda olacak şekilde yani

• bişey anlamadım. detay için takp atsana

1|0
    0|0
    • 3gün

Nasıl herşey açık işte

Yükleniyor...