Kendinden 6-7 yaş büyük biriyle evlenir misin?

Kendinden yaşça büyük bir insanla evlenme durumlarına bakış açınız nedir?
Kendinden 6-7 yaş büyük biriyle evlenir misin?

• HAYIR
    A seç
  • EVET
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncelleme: Erkekler, kendilerinden büyük bir kızla ilişki konusunda çoğunlukla kararsız kalırken; kızlar, kesinlikle "erkek büyük olsun, küçük olmasın" diyor...

0|1
2622

En İyi Kız Görüşü

• Görüntü olarak yanıma yakışmasını tercih ederdim benden yaşlı ya da benden daha genç gözükmesini pek istemem açıkcası. kendimden yaşça küçük insana da büyük insana da açığım. ben zaten ruhen çocuksu bir insanım fizik olarak da küçük gösteriyorum benden küçük insanlar kadın erkek farketmiyor benden daha olgun oluyor.

rakamlardan daha çok bence görüntü olarak ve olgunluk olarak bir uyum olması önemli olan. ama tabi arada 30 40 yaş gibi farklar hem kadın için hem erkek için mantıklı gelmiyor.

erkekler de bence kadınlar kadar olgun bana göre. fakat erkeklere fazla maddi yönden sorumluluk yüklenmekte ilişkilerde. bu maddi sorumluluğu da doğal olarak yaşça büyük erkekler karşılayabiliyor. genç orta yaş erkeklerimize lütfen bence olgun değiller gibi hakaret etmeyelim sadece maddi yönden sorumlulukları yaşlı erkekler kadar güçlü olmayabilir diyebiliriz. bir erkeğin evinin arabasının olması onu olgun yapmaz sadece zamanla çalışmış biriktirmiş edinmiş yapar. benim arabam evim yok ben olgun değil miyim yani şimdi :D

0|2
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

2522
Yükleniyor...