Kapat

Eğer özgür olsaydınız, hayatınız kimle nasıl olacaktı?

Şu şarkıyı kaç kez dinledin diye sorsalar kesin bir yanıt veremem. Zira, o kadar çok dinledim ki - ve şu an soruyu yazarken de dinliyorum - sayı vermek imkansız olur.
Şarkının sözlerindeki "if we were free / eğer özgür olsaydık" kısmı ise dinlendiği zaman insanı hep düşündürür.
Peki, özgür olsaydınız şu an hayatınız kimle nasıl olurdu?

0|0
71

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Özgürüm ve şimdikinden farklı olmazdı hayatım 😄

0|0
    0|0
  • Tam anlamıyla özgür olsaydım benim için bir umuttan ibaret olan aşkın peşinden çok daha farklı koşardım. İhtimaller kesinleşse dahi sevgimizi, hislerimizi rahat rahat yaşayamayacağımız bir ortamdayız.
    Tamamen özgür olsaydım sevginin hüküm sürdüğü bir hayat seçerdim kendime. Hayatımın kiminle olacağı kısmını da sen biliyorsun.😊

0|1
    0|0
  • Yanımda kulaklık yok diye şarkı atıyorsun değil mi 😅😂😂
    özgür olsaydım çevremde kimseyi istemezdim heralde öyle de bir psikopatim naparsin :)

0|1
    0|0
  • 20. yy da kimse özgür değildir.
    Gerçekten de özgür olsaydım, yine esir olmanın bir yolunu bulurdum. Mesela eve bir lamba alırdım.

0|1
    0|0
  • Sorun şu ki ne istedigini bilmeyen bilmekten de korkan biri özgür olsa ne olmasa ne

0|1
    0|0
  • Özgürlüğüm onun özgürlüğünün başladığı yerde bitiyor ne yazık ki... 🤷🏼‍♀️🥺

0|1
    0|0
  • Selena gomezle marsta

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bir yatta playboy olmayı kabul ederim yani çok ısrar ettiler ama kızlar kalıcı olsun maaş veririm hshhdhhshzhs

0|0
    0|1
Yükleniyor...