Sevgilinizin ailesiyle tanıştınız ama kültür açıdan farklılıklarınız var. Bundan sonra ne yaparsınız?

Sevgilinizin ailesiyle tanıştınız. Ama, kültür açıdan farklılıklarınız var. Bundan sonra ne yaparsınız? Sevgilinizin ailesiyle tanıştınız ama kültür açıdan farklılıklarınız var. Bundan sonra ne yaparsınız?
  • Her zaman saygı duyarım.
    A seç
  • Pire için yorgan yakmam
    B seç
  • Ailesiyle hiç görüşmem
    C seç
  • İlişkimiz kesin biter
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
2612

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 26

• Kültür olarak değil de başka sebepler yüzünden olmadı diyelim. Ve sonu hüsran.

0|1
    0|0
  • Önemsiz görünen büyük bir problem bence.

1|1
    0|0
  • ilişkimiz kesin biter, net. öyle saygı duyarım falan diyenler ya bekardır ya da hayal dünyasında yaşıyorlar. mahkemeler "saygı duyarım" diyenlerle dolu. %50 ailede ki 3. kişilerin olaylara müdahalesi. yani saygı falan olmuyor. bir tofaş araba porsche'a imrenerek bakar, porsche ise tofaş'a küçümseyerek bakar. o yol boyunca arada ki mesafe farkı, fiyat farkı, kalite farkı, hız farkı her zaman sorun olur. onlarca örneğini gördüm, görüyorum.

0|1
    0|0
  • Saygı duyarım.. Önemli olan sevgilim ne kadar farklı? O da kültürel etkinlikleri, "off napcaz, mıy mıy" ederse.. Evde pineklemektense, Değişiklik vb. Atraksiyon iyidir..

0|2
    0|0
  • Karşılıklı saygı olduğu sürece. Ve herkes durması gerektiği yeri bildiği sürece bir sorun oluşturacağını düşünmüyorum.

0|1
    0|0
  • saygı duyarım ama bana tersse yaşam şekilleri karakterleri falan ailesiyle sık görüşmemeye çalışırım

0|1
    0|0
  • Böyle sorular bana çok
    garip ve komik geliyor. :)
    Dikkatimi çekecek bir detay bile değil bu.

0|1
    0|0
  • ne kadar büyük bir fark olduguna bagli... saygi duymaya calisirim

0|1
    0|0
  • Saygı duyarım bana da saygı duyulduğu sürece yanında olurum

0|1
    0|0
  • Bu farklılık aşırı uç noktalarda ise anlaşabilmek mümkün olmaz karşılıklı iki ailenin birbirlerini benimsemesi gerekir diye düşünüyorum 💫

0|1
    0|0
  • Saygi duyarim ve Ayak uydurmayada calisirim elimden geldigi kadar

0|1
    0|0
  • Seviyorsam her türlü bu engeli aşarım, Aşkın kültürü, ırkı, dini yoktur

0|1
    0|0
  • Denklik önemli. Hemcinslerimizle arkadaşlık yapıyoruz mesela. O ilişkilerde bile denklik önemli.

0|1
    0|0
  • Saygı duyulması gerekir

0|4
    0|0
  • Biter

0|2
    0|0
  • Saygi duyarım..

1|1
    0|0
  • sevgilim ile kültür farkımız yok

0|1
    0|0
  • Aileyle evlenmiyon sonuçta seviyosan olay biter.

0|2
    0|0
  • Saygı

0|1
    0|0
  • Büyüğüne saygı küçüğüne sevgi

0|1
    0|0
  • Saygı duyarım

0|1
    0|0
  • Önemli değil o kadar

0|1
    0|0
  • Tabi ki saygı duyarım

0|1
    0|0
  • Seviyorsan takılıcak en son şey.

0|1
    0|0
  • Herseye takılıyo bu türk milleti etliye sütlüye karısma işte takılın sevgiliyle 😂😂

0|1
    0|0
  • Sevgilinizde sizin anennize aynı şekilde düşünütr o zaman neanladım ben bu sevgiden Tabiki saygı göstereceksin ki saygı göresin eğer seviyor isen tabi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Merhaba,
    Benim için bir önemi yok. Zaten önceden biliyordumdur kültür farklı olup olmadığını. Elimden geleni yaparım fazlasını değil. İlişkiyi iyi ya da kötü yapan sadece seven ve sevilendir. Üçüncü şahıslar bahaneden ibarettir..

0|1
    0|0
  • Sevdigim insani yetistirip buyuten insanlar onlar.. ki o insani sevdigim insana donusturen de onlar bu baglamda.. ellerini operim saygiyla.. bu biraz da sevdigime boynumun borcudur.. hakir gormem asla..

0|1
    0|0
  • Her saygı gösteririm yapabildik lerimi yaparım ve geri kalanı oturup konusurz esimle fikir alşveriş i yaparım

1|1
    0|0
  • Ben kız arkadaşımın alevi olduğunu 3 4 ay sonra öğrendim. Sadece şasırdım önceden ön yargılıydım ama aşk devreye girince problem kalmıyor be kanka..

0|1
    0|0
  • saygı duyarım niye zıt düşeyim ailesiyle evlenmiyorum kızla evleniyorum :D

0|0
    0|0
  • Herkesin anlayışı kültürü farklı olabilir saygı duymak lazım

0|1
    0|0
  • Nasıl bir kültür eve ayakkabı ile giriyorlarsa mesela umrumda olmaz lan 😬

1|0
    0|0
  • Ailesiyle değil kızıyla evleniyorum.