Yalnızlık kadınlara mı daha ağır gelir erkeklere mi?

Hangisi daha çok korkar yalnızlıktan erkek mi kadın mı?Yalnızlık kadınlara mı daha ağır gelir erkeklere mi?
  • Erkek
    A seç
  • Kadın
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|1
922

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Bence Kadınlara gelir çünkü kadın doğası gereği ilgiyi, arkadaşlığı gezmeyi sever, ve yalnız kalmak kadını depresyona sürükleye bilir. Ama erkekler için bu böyle değil (Kadının gücünü küçümseyen bir yorum değil umarım ne deme istediğimi anlarsınız)

0|1
    0|0
  • bence erkekler here ne kadar yalnız olmayı sevseler de zorlanıyorlar kanımca

0|1
    0|0
  • Erkeklere bence kadın güçlüdür herşeyin hakkından gelir evelAllah 😉😎 bu arada kadına oy verdim yanlışlıkla 😂😂

0|0
    1|0
  • Her ikiside erkeklerde birazdaha zor olabilir.

0|5
    0|0
  • erkekler olsa gerek..

0|0
    0|0
  • Kadın bence

0|0
    0|0
  • Erkeklere

0|0
    0|0
  • erkek

0|0
    0|1
  • Bazı insanların etrafi kalabalık olsada ici yanlizdir

0|0
    0|0
    • 7gün

Bu yoruma asik oldum inanilmazdi 👍👍

• 7gün

😊 vardır her insanda biraz bence

Erkekler Ne Diyor 22

• Emin değilim ama en çok sevenlere ağır geliyor.

0|0
    0|0
  • Yalnız kalmak kadınları depresyona itiyor ki zaten kadınlar doğaları gereği ilgi bekleyen bir yapıya sahip ve bu yüzden kadını işaretledim ama erkekler yalnız kalmayı sevse de hep bir eksiklik yaşıyor hayatında. O kişinin, seveceği/sevileceği kişinin eksikliğini.

0|0
    0|0
  • Cinsiyet gözetmeksizin yalnızlık her insan için zor şartlar içerir. ve bu ağırlığın üzerinden kişi tek başına kalkmakta sıkıntılarla karşılaşır. Bu sıkıntıları maddi ve manevi olarak 2 gruba ayırabilirsiniz.

0|1
    0|0
  • Ayrılık dönüşü olmayan nehir.
    Yalnızlık yıkılmış bomboş şehir.

Oy vermedim çünkü her insana koyar yalnızlık

0|0
    0|0
  • kadınların erkeklere göre yalnız kalma ihtimali daha düşüktür ayrıca kadınlar daha çok ilgiye muhtaçtır buradan yaptığım matematik sonucu kadınlara daha ağır gelir

0|0
    0|0
  • Yalnızlığın kadını erkeğimi olur hiç. Annenimi daha çok seviyorsun banaımı gibi bir soru bu

0|0
    0|0
  • kadınlara daha ağır gelir cünkü kadınlar daha cok duygusaldır

0|0
    0|0
  • sevdiğim kızın benden uzak durmasının yalnızlığının acısı var yoksa iyiyim böyle.

0|0
    0|0
  • kadın korkar yalnızlıktan erkek daha güçlüdür iki tek atınca unutur her şeyi

0|1
    0|0
  • her iki cinse

0|0
    0|0
  • Hormonların seviyesine göre değisiyorrrrr 😎😁

0|1
    0|0
  • Kadinlar erkeksiz yasayabilir ama erkekler hayır..

0|0
    0|0
  • Yaşanmışlıklara göre değişir

0|1
    0|0
  • Erkek asil olur Korkmaz 😬

0|0
    0|0
  • Kadınların pek yalnız kaldığını görmedim

0|0
    0|0
  • her ikisinede o acıyı benden iyi kimse bilemez

0|1
    0|0
  • erkek tabiki

0|0
    0|0
  • Erkekler yanlızlığı kaldıramıyor

0|0
    0|0
  • Erkeğe

0|0
    0|0
  • Her iki tarafa da
    #emre00

0|0
    0|0
  • kadınlar genelde daha az oranda yalnız kalıyor. erkekler arasında kıskançlık çekememezlik vs gibi şeyler var. kadınlar genelde kendi aralarında erkeklere kıyasla daha uyumlular. zaten erkeklerle de rahat konuşabilirler görüşebilirler. ama bir erkek bir kadınla normal arkadaşça bile konuşmaya kalkışsa sapık damgası yiyebiliyor.

sonuç olarak yalnız kalmak en çok hangisini depresyona sürükler bilmiyorum ama kadınlar oransal olarak daha az yalnız kalıyor. yalnız kalanlar çoğunlukla erkekler. bir de kardeş aile faktörü var tabi.

0|0
    0|0
  • Ulaşılamaz insanları karşılıksız seven kişilere

0|0
    0|0
Yükleniyor...