Arkadaşlar Aşkla Ilgili Soracam Ben Entrika Felan Anlamıyorum Ben Kurban Olim Bir Yardım Edin?

Şimdi benim bir sevgilim vardı 10 ay çıktım ayrıldık ama 21 yaşındayım ilk defa birini bu kadar sevdim ve aşık oldum ama bitti. Aradan zaman geçti ben yeni birini yaptim beni seven birini Bu bana mesaj attı wp den Hayırlı Olsun diye Iste sevdim ama bıktım felan yazdı ama bana nispet yapıyor kızlarla profil koyuyor bana yalnızım ama mutluyum diyor Allah aşkına amacı ne ne yapmaya çalışıyor Sevmismi Yetirememiş mi ne acaba? Birde ben mesaj atınca numarasını kaydettim oda silmedi dogrumu yanlismi? Çok çıkmazdayım Ne Yapmam gerek sizce kurban olim bir yardım edin? HERKESE +1 ?

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle sakin ol. Onun hayatına müdahalesine izin verme. Hesaplardan engelle numara değiştir. Sana çevrendekiler üzerinden ulaşmasını engelle. Evde ve yaşamında ona ait ne varsa yok et. Dimdik dur. Bunları yalnız yap. Tamam dediğin an biri için hazır olursun. Akışına bırak

1|0
    0|0
    • o kadar doğru söylemişsiniz ki.. keşke bunları yapacak gücüm olsa Bu saatten sonra zaten asla eskiye dönemem Sadece icimde bir yerlerde bir sizi olarak kalır Bende hayatıma devam ederim beni seven insanla

• istersen gücün olur

En İyi Kız Görüşü

• O kadar kelimenin için de kurban olim e takıldım 😊memleket Erzurum mu kii?

1|0
    0|0
    • evet 😊🤣

• Peki 🤣🤣

• Teşekkür ederim 😊

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Sevgilin varsa şu an onunla konuşman yanlış ya hiç yapmicaksin ya da hiç onu düşünmüyorsun

1|0
    0|0
    • onu aldatmıyorum sadece normal konuştuk hayırlı olsun felan dedi bu kadar

• Seni seven biri varken sen bu çocuğa yazıp çıkmazdayım diyorsan okul çocuğunun önde gidenisin.

0|0
    1|0
    • ne alaka insan kalbine söz geçiremiyor Seçeceği kişiyi secemiyor

• Çok alaka otur düşün bakalım doğru mu yapıyorsun

• zaten kafam karıştığı için sordum

• Gururuna yedirememiş

1|0
    0|0
  • Yol ver

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Valla sevdiginden değil sen yeni sevgili yaptığın için senin aklını karistirmaya calisiyor

1|0
    0|0
    • Numarasini kaydettim wp. den silmedim sonuçta eski sevgilim yanlış anlaşılır mı peki Kalsin mi Silim mi sizce?

• birakk

1|0
    0|0
Yükleniyor...