Erkeklerin evlilik kelimesini duydukları an koşar adım kaçmalarının nedenleri neler?

Evlilik neden erkekler için kabus haline gelir?
Erkeklerin evlilikten kaçma nedenleri
Erkeklerin evlilikten kaçma nedenleri

0|1
2751

En İyi Erkek Görüşleri

• Çünkü sevgiliyken özgür, ayrı evlere dağılıyorlar sonra ne haltlar yiyor bilinmez.
    Fakat evlenince ortak ev, birlikte geçirilecek zamanlar.
    Bu da onu bayıyor, o başkalarını istiyor. Yani çapkın, aldatan tipler evlenmeyi sevmez.
    Tek bir kişiye bağlı olmak, sorumluluk almak. Aile olmak nedir bilmezler.
    Bence böylelerinden uzak durun.

0|0
    0|0
  • Sorumluluk yükü altında ezilmekten korkmaları olabilir :)
    ÖZgürlüklerine düşecek bir gölgeyi istemiyor olabilirler :)
    Mutluluğu flörtte bulmuşlardır :D D

1|1
    0|1

En İyi Kız Görüşleri

• Maddi sebepler. O da kadınlardan kaynaklanır. Eşini çalıştırmayan erkekler, zengin koca peşinde koşan kadınlar... Sebep bu.

1|1
    0|0
  • Onları da anlamak gerek sonucta evlilik kolay bir sey degil buyuk sorumluluk gerektiriyor genelde erkekler calıstıgı ıcın ev gecındırmek falan onu tedirgin ediyor olabilir.

0|1
    0|0
    • Aynen öyle sen kocaya anlayış gösterirsin işte aferin 😊 kocana anlayışlı ol o seni mutlu eder

• Her iki tarafın anlayışlı olması gerekir zaten

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 49

• Ben onlardan değilim. Boş insan olabilirler...

1|0
    0|0
  • * Kadınların eş olmayı becerememesi.
    * Kanunların her şekilde kadını koruması, haklıyı koruması gerekirken,
    * Kadının evlendikten sonra verdiği hiçbir sözü tutmadığı gibi daha kolay boşanma isteğini beyan edebilmesi,
    * Erkeği yolunacak kaz gibi görmesi,
    * Ev hanımlığı noktasında zerre bilgileri ve becerileri olmamaları,
    * Tembellik,
    * Gereksiz tartışmaları başlatmaları.
    Gerek var mı evlenmeye?

1|0
    1|0
  • Bu devirde evlenmek kolay mi? Kariyer, is, ev ve diger gerekliler.. Varsa tamam evlilik kolay yok ise cok ama cok zor.

0|0
    0|0
  • Sorumluluktan kaçınmaları. Çünkü lay lay lom sanılıyor, her şey toz tembe ohh ne güzel mesajlaşalım, gezelim tozalım ama iş evliliğe gelince ben yokum hacııı

0|0
    0|0
  • Bence tam tersi ya da banamı denk geliyor anlamıyorum aylarca konuştuğum kız ciddi muhabbetlere gelince erken deyip soğuyor

0|0
    0|0
  • Her erkek öyle değil ben öyle değilim en azından...

0|0
    0|0
  • Böyle bir şey aslında erkekleri korkutan evlilik değil sorumluluk konformist bir insan evlenemez hayat arkadaşı edinir ancak. Evlenecek erkek sorumluluk sahibi olmalidir.

0|0
    0|0
  • Erkekler doğası gereği çok eşlidir önce bunu kabul edelim modern hayat bizi tek eşli olmak zorunda bırakıyor bu da evlilikten kaçmak için bir sebep olabilir

0|0
    0|0
  • Kendileriyle evlenmek isteyen kızların önceki kırıştırdıkları serseriden hamile kalmış olma ihtimallerinin hayli yüksek oluşu en başta gelen nedendir.

0|0
    0|0
  • Yanılıyorsunuz kaçmakta neymiş
    Anlayışın bittiyi demektir

0|0
    0|0
  • Kaçan var kaçmayan var..
    Ben de evlilikten kaçan kız çok gördüm..

0|0
    0|0
  • Sorumluluk hissi, özgürlük kısıtlanması gibi şeyler den etki ediyor

0|0
    0|0
  • Tek eşli kalmak zorunda olma fikri en büyük neden sanırım.

0|0
    1|0
    • Ömrünü aşık olduğun insanla geçirmek varken neden bir başkasına daha gerek duyarsın ki?

• Çünkü insanlar ömürlerini sadece çok sevdikleri "tek" bir şeyle geçirmek istemezler. Öyle olsaydı bu kadar yüketen varlıklar olmazdık.
      Nedenini bilmiyorum yani, sadece öyle olmadığımızı biliyorum.

• Sorumluluk erkeğe ağır gelir adamlarsa kaçmaz her yükü sırtlar asıl mesele ise zaman çok kötü be kardeş

0|0
    0|0
  • Cunku butun sorumlulugu uzerimize yukluyor kadinlar

0|1
    0|0
  • siz kız tarafı erkeği soyup soğana çevirirsiniz tabiki erkek kaçar.

0|0
    0|0
  • Sorumluluklar + geçim sıkıntıları başka ne olabilir ki

1|0
    0|0
  • Erkeklerde ister evlenip yuva kurmayi amma bu devirde evlenip yuva kurmak çok kolay değil

0|0
    0|0
  • Kaçmayanlarda var ama evlilik zor iş. İşiniz gücünüz oturmamışsa kaçmaya devamm

0|0
    0|0
  • Tek tek saymaktansa sorumluluk korkusu demek en iyisi

0|0
    0|0
  • Mal mal adamlardan istediklerini alamayıp benimle birşeyleri pekiştirmesine tahammül etmem.

0|0
    0|0
  • çünkü kadınlar koca değil sömürecek enayi arıyor

0|1
    0|0
  • Seven erkek evlenir, sevmeyeni uzatmaları oynar.

0|0
    0|0
  • ben kaçmıyom valla imkanım olsa evlenirdim

0|0
    0|0
  • Nafaka

0|0
    0|0
  • Sorumluluk zor gelir.

0|0
    0|0
  • Para para para 💰

1|0
    0|0
  • Rahata alışılmış olduğu için

1|0
    0|0
  • Tek büyük gerçek maddiyat..

2|0
    0|0
  • Kaçana sormak lazım😄

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    19

Kızlar Ne Diyor 25

• Kızlar hep bunu söylüyo ama bende de hep tam tersi oldu evlenmek isteyenler denk geldi bana da kaçan bendim

0|0
    0|0
    • Yanlış anlamada pek geçinilicek bir kadınada benzemiyorsun zaten 41 yaşına gelmissin sen çocuk doğurursan vicudun toplamazda artık

• Herseyi yaşayıp oyle evlenmek isterler geneli veya o karakterde degildir hayatı tamamen flört üzerinedir. Ya da o sorumlulugu alacak özgüvene ve güce sahip değildir.

0|0
    0|0
  • Haha nedense benim hayatımdaki erkekler tam tersi çok meraklıydı evlenmeye bende hiç o taraflara meyilli değildim😄

0|0
    0|0
    • maşallah hayatına o kadar erkek girmişki erkekler demişsin. 36 yaşındayım erkek olmama rağmen hayatıma giren kadınlar diyemem

• tabi kaşarlık yapmak varken evlenmeyi napıcan. ondan sonra ben niye hala evlenemedim deyip buralarda salya sümük ağlarsın..

• Sizin gibi evlilik meraklısı olmayınca kaşarmı oluyoruz, senin hayatına çok kaşar girmiş belli ilk baştada anandann görmüşsün alışmışsındır tabii yazıkk zavallı kimbilir neler gördü ufakken

• Valla nisanlim koşar adım evlenmek istiyor benimle 😂

0|0
    0|0
    • Meraketme evlendikten 6 ay sonra hergün 3 olan şey haftada 2 ye sonra ayda 2 ye süşück koşar adım kaçıcak yani 😅

• Evlenmeden cinsellik yaşayan erkekler evliliğe ihtiyaç duymuyor yani daha geç evleniyor önce hayatımı yaşayayım gezeyim tozayım diye düşünüyorlar kaçma sebepleri bu sanırım.

0|0
    0|0
    • Tek sebep bu değil. Kişiden kişiye değişen bir olay ve herkesin kendine göre farklı sebepleri var

• O eskidendi şimdi erkekler bizden daha meraklı evlenmeye 😅😅

0|0
    0|0
  • Hayatı yaşamak ister çoğu erkek 28 29 30 yaşına kadar. Evliliği büyük sorunluluk olarak görürler ki gerçekten de öyle.

0|0
    0|0
  • Bu bir bahanedir bence. Çünkü bir insan gerçekten seviyorsa eğer, onu sahiplenmek ister.

0|0
    0|0
  • Hazır olmadiklari için bekarlik daha rahat oldugu için istediği gibi takıldığı icin

0|0
    0|0
  • Ciddiyetsizlikleri yuzunden gunubirlik takilmaya alismislar

0|0
    0|0
    • Bence hiç alakasi yok bende evlenmek istiyorum ama bu çok kolay birşey değil

• Bence kadınlar öyle evlenene kadar gerçek yüzlerini göstermiyorlar evlenince bir bakmıssın bildiğin köpekle evlisin ona gitme babanlara gitme arkadaşınla buluşma para verirsin verdiğini beğenmezler bitmez sizin derdiniz 🤦🏻‍♂️

• Masraf😂😂😂😂

0|1
    0|0
  • Gerçekten sevince onlar istiyor asıl.

0|1
    0|0
  • Sorumluluk ve özgürlükleri kısıtlandığı için

0|0
    0|0
  • Artık sadece Bir kişide kalma korkusu

0|0
    0|0
  • Sorumluluk ve özgürlüğün kısıtlanması

0|0
    0|0
  • Çünkü her çiçekten bal yiyen arısından gocunmaz.

1|0
    0|0
  • Sorumluluk almaktan korkmaları.

0|0
    0|0
  • Artık sadece erkekler değil istemeyen

0|0
    0|0
  • İstemiyor olması.

0|0
    0|0
  • Erkek değilim ama bende kaçıyorum 🙄