Sevgiliye en içten duygularla sevgini anlatmanın yolları nelerdir?

0|1
53105

En İyi Erkek Görüşleri

• Sarilmak, uzun uzun sanki tek vucutmus gibi sarilmak. uzerinden bir bukut gecinceye dek, bir ygmur yagincaya dek, bir mevsim bitip bir baskasi baslayincaya dek sarilmak. daha guzeli gelmiyor aklima. sarilmak askin en merhametli hali en ciplak hali.,💓

3|0
    0|0
    • ulan benim sorularimda hic boyle seyler yazmiyonuz

• @blue4 tesekkur ederim😇 bilmemki belkide ben sansliyimdir💟belkide UMUDUM olmustur.

• İnsallah birbirini bulan şanslı bir ciftsinizdir 😊 en önemlisi bu 👍

En İyi Kız Görüşleri

• Gerçekten sevmek..
    Sevgi derin anlamda oluştuğunda bir şekliyle hissettiriliyor zaten, oda senin içinden geçenle alakalı
    Anlatmaksa onu sevdiğin halinle görün yeter.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 103

• Öyle şeyler kaldı mı ya?
    Be bileyim bu tarz şeyler nesli tükenen hayvanlara benziyo. Herkese sorsan birden fazla örnek verir ama iş icraata geldiğinde hiçbiri uygulanmaz. Uygulansa da karşı taraf öküz kalaslık falan yapar. Nesli tükeniyo değerini bilin böyle şeylerin

1|0
    0|0
  • Sevgilim olmadı. Zira olsa idi ve bir arada olduğumuz boş bir vaktim olsa idi eğer uzun uzun gözlerine bir şey demeden bakardım. İzlerdim onu. Ne kadar etkili olur bilmem. Ama gerçekten sevdiğim birisine bakmak huzur veriyor.

0|0
    0|0
  • Bence kadın romantik bir ortam, iltifat, hediye, suŕprizler vs. ile bir organizasyonla güzel bir konuşma yaparsan eriyip bitecektir.

Erkek için basit: Fiziksel temasla kocasına içten davranan kadın erkeğini eritir resmen. Sonra o adamdan ne istersen alırsın; parasını, cüzdanını, kartını,...

0|0
    0|0
  • Çok üzgün olduğu zaman bir demet çiçek alıp yanına gidip ayy ne tatlısın dediğinde de

Al yersin demek baya güzel bir anlatım olurdu 😂😂😂

Hikaye değil yapmışlığım var 😂😂😂

0|0
    0|0
  • o aptal değilse anlar...

Benim böyle bir mevzum vardı

bak ortamda erkekler dahil herkes anlıyordu dışarıdan beni seyredenler dahi anlıyor..

Ben bayanların hislerinin daha kuvvetli olduğuna inananlardanım..

Ama işine gelmedi demekki onun

0|0
    0|0
  • Bazen arkasından gelip bir sarılmak bazen avuçlarından öpüp koklamak bazende gözlerine bakıp gülümseyip iyi ki varsın demek bile yeter. <3 Bazen ise seni seviyorum bile demek yeter insana.

2|0
    0|0
  • bir yeni doğmuş bir bebeğe annesinin sımsıkı bağı gibi

1|0
    0|0
  • Her konuda ve her halükarda Kıyamamak Ve Hiç bir şekilde Hayır Diyememek Sevginin En anlam İfade Edici Ve Belirtici Bı Ana unsurlarından birisidir. Aaa Tabi Birde Kıyamamak Herseyden Önce Geliyor Herkesden Ve herşeyden Ayrı Ve özel görmek.

2|0
    0|0
  • Anlatmam yaşatırım.
    Onu dünyanın en özel, en güzel kadını yaparım.
    Onu çocuk gibi sever, şımartırım. Hayatımı öğünümü sözümü sesimi her şeyimi ona adarım. Her güzel şeyi onunla yaparım beraberce
    (Ama buna değmesi lazım o insanın)

0|0
    0|0
  • Nurten şu bulutlara bak sen
    Hepsi san ki bir koyun
    Çabuk soyun

Aşk olsun isimli tiyatro oyunu Rahmetle anıyoruz Zeki alasya

2|0
    0|0
  • Onun için güzel bir yemek yapmak, manevi hediyeler vs vs

1|0
    0|0
  • Gözlerinin içine tebessümle bakarken bişey söylemek istediğınde parmağımızı dudağına dokunup "Sen sus bebeğim gözlerin konuşsun gözler kalbin aynasıdır yalan nedir bilmez onlar"diyerek ruhunu okşamaktır.

0|0
    0|0
  • ona minik süprizler hazırlamak onu defalarca sevdiğini söylemene gerek yok cünkü seven kisi bunu zaten belli eder onunla ilgilenir onsuz vakit gecirmek istemez ben genelde isminden akrostiş şiiri yazardım

0|0
    0|0
  • Anlatmak sadece dile getirmek değildir. Gözlerinin içine baktığında mutluluk ve huzurdan gözlerin doluyorsa anlatımın kralını uygulamalı göstermiş olursun. Ama tabi anlayana 😉

1|0
    0|0
  • Ona her firsatta ne kadar sevdigini soylemek ve kucuk surprizlerle romatik anlar yaşatmaya gayret göstermek en iyisi olurdu sanirim

0|0
    0|1
  • Merhaba tafsıye ederım izlemenızı dürümcü
    tadılat ustası
    altili tahminler
    kiralık ses sistemiburdan bu site adminine teşekürler iyiki izlememız ıcın sunmuş.
    Herkezin bir sevkle izleyeceğını umarım. yorumumu kabul edersen cok teşekürler ederım.

0|0
    0|0
  • Anlamak isteyen bir cümle ile bir bakış ile anlıyor. Anlamayana kalasla da vursan anlamıyor.

0|0
    0|0
  • Deniz yolu en romantiği derler, ama nedense hava yolu en güvenlisi seçilir. Heralde kemerleri bağlamak zorunda oldukları için.

0|0
    0|0
  • Anlatmanı tavsiye etmem... en içten duygularıyla terk eder seni... ne kadar çok seversen o kadar uzağa gider... yerin dibine batar umarım...

0|0
    0|0
  • Peşinde pervane oluyorsa mükemmel bir aşktir keşke 30 dan sonrasını bana yaşatan olsa pas tuttum vd40 bile etki etmez bende

0|0
    0|0
  • Yüzüne bakarak derim ki sevgilim sana bir kitap hediye edilmez bir ömür hediye edilir.
    Ona en güzel şiirleri okurum sarılırım.

0|0
    0|0
  • O'na öyle bir sarılırım ki en içten duygularımı anlar

1|0
    0|0
  • Öperken aralıklarla etkileyici sevgi sözcükleri kullanma

1|0
    0|0
  • Yoktur güven eksikliği var herkeste ne anlatırsam anlat gerçek te olsa boş yapma deniyor gelde anlat derdini =]

0|0
    0|0
  • böyle durduk yere alıp göğsüne sıkıca saracaksın saçını başını dağıtıp yanağına bir öpücük konduracaksın bence çok samimi

1|0
    0|0
  • Gözlerinin içine bak ve sus. Ortam değişmedi dersen ya sen anlatamadın ya da o anlamadı.

0|0
    0|0
  • Bir kadına bunu anlatmak için çok fazla ugrasmayin kapı önünde bulursunuz kendinizi. Onlar kendileri için ölenlere değil, onlara hükmeden bilenlere aşık olur ve öyle kalırlar.

0|0
    0|0
  • Bakış.
    Bir insana bakışla istediğin duyguyu aşılayabilir, istediğini yaptırabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • soruyu soran güzellik gibi sevgilim olsa kalbine giden tüm yolları teker teker koşarak ona gelirim :)

0|0
    0|0
  • Yanında olsa bile özlemek. Ondan uzaklaşmaya basladigin zaman hasretinden yanmak

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    73

Kızlar Ne Diyor 51

• Ona senin değerli olduğunu göstermek, senin yanındayken mutlu olduğunu hissettirmek, sığındığında tek huzur bulduğu limanın sen olduğunu düşündürmek.. Bunları sağlayabildiğin birinin seni sevmemesi için aptal olması lazım.

1|1
    0|0
  • Ona dedim ki; Sen çalışma ben sana bakarım hemde bebeğim gbi beşiklere koyarım pamuklara sararım "yeter ki orda sigara içme" çünkü pamuklar çabuk tutuşur tüm varlığımı yakarsın..
    Ve daha bir sürüsü..

0|0
    0|0
  • Güven vermek; olduğun gibi, içten davranmak bence. Bazı şeyler söylense de boştur, bazıları dile dökülmese de dolu dolu. Güven sevgiyi oluşturan sonrasında da besleyen duygudur aslında. Karşıdakine güven verdikten sonra bak gözlerinin içine, bolca sarıl, bolca gül, sıradanlığın ötesini hissedersin

2|0
    0|0
  • Onu sevdiğimi söylemek sımsıkı sarılıp doyasıya kokusunu içme çekmek ve gozlerini öpmek hani beyler hep kızların alnından öper ya kızlarda sevdiğinin alnindan öpebilir ben olsam anlindan da öperdim

0|0
    0|0
  • Saygılı davranmak, vefa göstermek, içtenlikle konuşmak, en zor zamanında bile moral vermek, sevdiğini davranışlarınla aşırıya kaçmadan belli etmek gözlerinle, nazik konuşmak, her zaman yanında olmak. En çok da gülümsemek.. Sevgiliye en güzel hediyedir bence en güzel konuşma şeklidir..

0|1
    0|0
  • Ben sarılmayı çok severim. Kedi gibiyimdir, ya saçıyla oynarım, ya parmaklarıyla oynarım, ya sarılırım ya da omzuna yaslanırım. Temasımız olur bir şekilde. Bir de tam uykuyla uyanıklık arasında mırıldanırım bazen, onu mutlu ettiğini yakın arkadaşına söylerken duymuştum.

0|0
    0|0
  • Sarılmak. Avucunun içini öpmek, kokusunu çeke çeke boynundan öpmek... Gözlerinin içinden bakıp sadece kalbinden geçenleri söylemek...

0|2
    0|0
  • hic konusmadan, sadece askla, tutkuyla ona SIM SIKI sarilarak, gözlerimi kapatip kokusunu icime ceke ceke omzunu, boynunu saniyeler boyunca öperek anlatirim...

0|0
    0|1
  • " bazen seni seviyorum diyemez insan, onun yerine;

dikkat et kendine, der

fazla yorma kendini, der

hava soğuk, sıkı giyin, der

hız yapma dikkatli git, der

gidince beni ara, der

geç yatma erken kalkacaksın, der,

der der durur..."

0|0
    0|0
  • İçinden nasıl geliyorsa öyle davranmak biraz absürt bir soru olmuş

0|0
    0|0
  • Sarılıp boynunu öpmek 😍
    (Ama masumca mk hayvan gibi degil)

0|3
    0|0
  • Sevişme şekli insanı ele veriyor zaten.
    Birine daha yakın olmanın başka yolu yok

0|1
    0|1
  • Aşk varsa istesen de istemesen de çıkar dilinden gözünden gönlünden.

1|1
    0|0
  • Yemek yapmak
    Gömleğini ütülemek
    Genelde bu ikisini kullanırım

0|0
    0|0
  • Davranışlarla hissettirmek en etkilisidir sözden ziyade.

0|0
    0|0
  • Boynundan koklayarak öpmek... Paşam, erkeğim özel hisediklcek şeyler söylemek

0|1
    0|0
  • Gerçekten seviyorsam içten duygularımı hissettiririm o da hisseder zaten

1|0
    0|0
  • Anlatmama gerek yok içten bir sarılis, ve yaptığım fedakarlıklar dan anlaması lazım salak degilse

0|0
    0|0
  • Onu ne kadar sevdiğini herkese söyle ve onu her fırsatta öp

0|0
    0|0
  • Bazen bakış bazen öpücük bazen en samimi sözler

1|1
    0|0
  • Sarilmak 😀😀

1|0
    0|0
  • Sarılmak 😍 bir defa sarılsın yeter 💕💙

0|0
    0|0
  • Öpmek

0|0
    0|0
  • Sarılmak, gözlerine derin derin bakmak.

1|0
    0|0
  • Hastalıkta belli olur o işler

1|0
    0|0
  • Burnunun ucundan öpmek

1|0
    0|0
  • Sarılmak kocaman bir öpücük

1|0
    0|0
  • Bakış