Sevgilinizin gözünün içine baktığınız zaman ne düşündüğünü anladığınızda mı bir bütün olursunuz?

Sevgilinizin gözünün içine baktığınız zaman ne düşündüğünü anladığınızda mı bir bütün olursunuz?Sevgilinizin gözünün içine baktığınız zaman ne düşündüğünü anladığınızda mı bir bütün olursunuz?

0|0
127

En İyi Kız Görüşleri

• Hayır bütün olmak bazen acaba üşür mü bazen acaba bunu yapsam üzülür mü bazen acaba nasıl mutlu ederim bazen de onun yerine düşünmektir

0|1
    0|0
  • O gözümün içine baktığında bisey anlamıyodu belki de o yüzden hiç bütün olamadık

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Her seyiniz o oldugunda artik neleri sevip sevmediğinizi bildiginizde gözünün içine bakıp anladığınızda tek vücut olduğunuzda sen ve ben kavramı bitip biz dediğiniz zaman bütün olursunuz...

0|3
    0|0
  • Kalpten kalbe giden yol vardır beni düşündüğünde onu arıyorsam ya da kötü bir şey geldiğinde hissedip konuşuyorsam o zaman gerçek bir bütün olduk derim.

0|2
    0|0
  • Yok ya çok tanıdığından artık ne halt yicegini anliyorsun ondan yani 😁

0|1
    0|0
  • Evet. bakınca anlamalı insan bence. vereceği tepkiyi falan çok iyi bilmesi. bunlar bütün olduğunun göstergesi bence.

0|1
    0|0
  • Ben konuşmadan beni anlayan sevgili ideal sevgilidir💫

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • O levele gelene kadar cok zaman geciyor ya

0|1
    0|0
  • Galiba

0|1
    0|0
  • Anlayabilen var mı

0|1
    0|0
  • Kocam baksin :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Olabilir de olmayabilir de

0|0
    0|0
  • Gözlerinden ne demek istediğini anlarsanız zaten kalben bütünsünüz, ama her anlamda değil elbette çevresel faktörler bu zamanda güven kavramının belirleyicisi oluyor

0|1
    0|0
  • Yaşayamadık bu duyguyu daha yaktırdın yine bir sigara

0|1
    0|0
  • Öyle olunca sevgili olunur diye biliyorum

0|1
    0|0
  • ben hep bütünüm 😆

0|1
    0|0
Yükleniyor...