Sevgilim ot kullanıyor?

Uzun süredir beraber olduğum sevgilim bana ot kullanmaya başladığını söyledi ve son zamanlar da çok garip davranıyor ne yapmam lazım

0|0
425

En İyi Erkek Görüşleri

• Sevgilin ot gibi biri olur yakında. Ne bu bide iyi bir şey yapıyormuş gibi söylemesi görüşme bile öyle biriyle başlamışsa hiç devam etmesin akıllı olsun biraz.

0|0
    0|0
  • Neyin tribine giriyorsunuz ya öyle aman aman bir zararı yok. Tabiki de legal değil ama hayatının temellerini sarscak bir olay değil hatta alkolden çok daha az zarar verir hayatına. Çok içmesin sadece. En fazla karnı çok acıkır. Biraz mallaşır :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bebeğim bırakmaya meyilliyse yardımcı ol devam ederim diyorsa ayrıl

2|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• hemen terk etmen lazım. yahu bırakın öylesi adamları. kendine zarar verenden sana fayda mı gelir.

0|0
    0|0
  • Düşündüğün gibi zararlı değil. Ama iyi de değil yani. Çok abartmasını engelle bence. Sosyal sorunlar doğurur.

0|0
    0|0
  • Bence sende bir dene bunu aaa içiyim kafa yapiyim diye değil sevgilinin ne hissettiğini bil diye söylüyorum

0|0
    0|0
  • Ot hediye et,, maydanoz, nane, tere, ne bulursan.

1|0
    0|0
  • Biraktirmaya uğraş baktin olmuyor yollarını ayir

0|0
    0|0
  • Sende bok kullan ne olacak

0|0
    0|0
  • Kaç kurtar kendini 😂

0|0
    0|0
  • Psikolog önermiş olabilir.

0|0
    0|0
  • Ayrıl

0|0
    0|0
  • Akıllıysan unuttur kendini kaç

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    13

Kızlar Ne Diyor 3

• Al karşına konuş adam akıllı, yardımcı olmaya çalış eğer gelişme yoksa yol ver gitsin..

0|0
    0|0
  • Uzaklaş ondan.

0|2
    0|0
  • Ben takmazdım

0|1
    0|0
    • Burdan demesi kolay 😁bence hersryi etkiler

• @OnaSor Onlar kimyasal katılan türevlerini içiyordur. Bonzai , jamaika vb.

• @ISpectra07 işi biliyor bu hatun uzayın bnce arkadaşlar tabiat ananın bir armağanıdır o insanlara içine herhangi bir kimyasal katılmamışsa içinde diğer gün sadece istersin krize girdim diyen hatunun dediği gibi traş

Yükleniyor...