Arkadaşım hakkında yanlış mı düşünüyorum?

Eski bir arkadaşım bizim oturduğumuz siteye ev arkadaşıyla taşındı. Biz de taşınma süreçlerinde yardımcı olmaya çalıştık. Arkadaşımla olan yakınlığımızdan dolayı ev arkadaşına da samimiyetle yaklaştık. Dolayısıyla artık onunla da arkadaş olduk diyebilirim, bir yıldır filan komşuluk ediyoruz. Aslında birebir vakit geçirirken kendisine karşı olumsuz hislerim yok, ama özellikle eşimin olduğu ortamlarda beni sürekli gömdüğünü ve eşimin tarafını tuttuğunu düşünmeye başladım. bir kere bizim eve gelmişlerdi, mutfakta çay içiyorduk ve eşim de yatak odasında bilgisayar oynuyordu. Ben tuvalet için kalktım ve kız hemen çat diye bizim yatak odasının kapısından kafayı uzatıp bir hoşgeldin demek yok mu filan dedi. Baya sohbet çevirdi. Kapı açık da olsa bence ev sahibinin onu karşılamasını beklemesi gerekirdi. Bir keresinde de hep beraber yemek yemeye çıkmıştık, çıkışta eşim hepimize kolonyalı mendil vermiş, bir baktım bu kız, arkadaşımın koluna girmiş diyo ki bak xxx bana ıslak mendil verdiii <3<3 sonra baktı bizim elimizde de var hayal kırıklığına uğradı :D. Ne yani ıslak mendil verdiğini düdüklüyor mu bu adam nedir bu sevinç allahasen? Bu ve bu gibi olaylar beni kendisinin kocama yürüdüğünü düşünmeme sebep oldu. Doğrusu insanların duygularına karışacak değilim, birinden hoşlanmak suç değil, ama beni gömmeden duygularını içinde yaşamasını tercih ederdim. İnsanların aklına iş sokmayayım diye bu konuda birşey demedim. Ama bahane üreterek daha az görüşmeye başladım, sizce olayı yanlış yorumluyor olabilir miyim?

0|2
510

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Bence arkadaşının da bu konuya müdahil olup ev arkadaşını uyarması lazım eşinin ise net bir tavırla yatak odamıza giremezsin şeklinde bir konuşmayı senin yanında yapması gerekiyor du...

1|0
    0|0
    • 7gün

Ya kapı salonun dibinde, hatta o gittikten sonra eşim dedi ki oda salonun yanında diye misafir bilmeyip girebiliyor bir daha birisi gelince odanın kapısını kapatalım dikkat edelim filan dedi ama o da kötü bir yorum yapmadı özellikle, nitekim ben de geçenlerde arkadaşıma eşim konusunu açmadan grup içinde kızın beni sürekli gömdüğünü bu durumdan dolayı da samimi olmak istemediğimi mümkünse onsuz gelmesini veya beni o yokken davet etmesini rica ettim, ama meseleye eşimle ilgili düşüncelerimi katmadım

• 7gün

Bakın çok naif bir insan olduğunuzu yazınızdan anladım nitekim hayatın her alanında naiflik çözüm değil anladığım kadarı ile eşinizde sizin gibi naif bir bey efendi siz bence bu rahatsızlığınızı eşinizlede paylaşın en iyi çözümü bulacağınızdan eminim zaten ilk mesafenizi arkadaşınız üzerinden göstermişsiniz

• Yaş olarak sende tam cagındasın dıger kız belkıde bısey hapmıyodur okul cagı ergenlık falan dueumudur belkı ama haptıgı ayıp haklısın bu konuda gereklı tedbjrı alabılırsın yanlıs yorumlamamıssın kesınlıkle ama belkıde o kızda da bısey yoktur ama sen daha ıyı goruyosun durumu

Sen nıye gömüyo benı dıyosun ozguvenın yok mu ben bu kısmı anlayamadım acıkcası 🙃

0|0
    0|0
  • Eniştenin saf olduğunu anlamış senin de yerini kıskanmış. Gol atmasına izin vermeden kapını kapat

1|0
    0|0
  • Dogru yorumluyorsun aferin kiz kocana sahip cik ortalik sinsirella dolu 😂

1|0
    0|0
  • Son satırlar bana kaliteni gösterdi. Karekterli kadınsın, net..

1|0
    0|0
  • Bence kesinlikle doğru yorumlamışsın. Kocanı kışkırtmaya çalışıp onla bir kaçamak peşinde gibi...

1|0
    0|0
  • Uzak dur ama eşin uzak dursun daha çok :P

1|0
    0|0
  • Bana ayarla arkadaşını kurtulursun 😂😂

1|1
    0|0
  • Kocanın düşüncesi nedir bu konuda

0|0
    0|0
  • kocan agzina versin onun😂😂

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• dogru yorumlamışsın evine barkına ugratma aman aman

1|0
    0|0
  • koxanda gozu var gibi canım dikkat et

0|0
    1|0
  • Bence hayatından çıkar arkadaş bile olma

0|0
    0|0
    • 7gün

Çirkin kadınların düzgün arkadaşı olmuyor genelde

• 7gün

Ya kız güzel yalan yok ama doğrudan arkadaşım da değil maruz kaldık diyelim

• 7gün

Bence ona açık olarak onu istemediğini diyebilirsin bunu yapmalısın birlikte olduğun insanı kaybetmek istemiyorsan

• olayı gayet doğru yorumluyorsun bu net ama bunlar yeterli önlemler değil

1|0
    0|0
  • Canım bak kocanla konuş konuşmasın omunla yüz göz olmayın böyle kızlar yuva yıkar!

1|0
    0|0
    • 7gün

Ya da kocası o kızı s*kip atsın bir kenara bir kere

• 7gün

@BiqKum sus be

• 7gün

Bu kızların istediği bu. Onlara bağımlılık yapacak kadar değerli olmadıklarını göstermek için bir kere s*kip atcaksın

Yükleniyor...