Sİzce böyle bir ilişki biter mi?

Arkadaşlar şöyle bir sıkıntım var detaylandırarak anlatayım kız arkadaşımla 2 yıla yakın bir birlikteliğimiz var o kadar çok olay yaşadık ki iyi kötü o birisiyle konuştu yakaladım ilk başlarda tabi sonra biz düzeldik derken ben başkalarıyla konuştum ve bunu yakaladı ve ilişkimiz ciddiye gittiği sırada 1 yıl aynı evde kaldık üni bitince o mezun olup işe başladı ben farklı bir şehre gittim geçişle yapamadım tekrar aynı şehre geri geldim su an da bana söylediği sey bu zamana kadar sevgini hissettirmedin senden sevgi dilendim hep artık olmyor seviyorum ama eskisi kadar değil diyor ama her yer anılarımız var ve kopmamız çok zor ailelerimizde tanıştı zaman ver biraz yanlız kalayım herşey üstüme geliyor yanlız kalmam gerekiyor diyor bende istediğin zaman olsun eğer istersen bana geri dönersin dedim instagramımıda dondurdum fotoğraflarımızı silmeye kıyamadım onun için eski oturduğu evde kalmak için uğraştım ve su an kalıyorum farklı şehirlerdeyiz o ailesinin yanında ben değilim sizce onun ki bir bunalımmı nişan söz konuşurken bu hale gelmek çok koyuyor çok şeyi aştık para olsun beraber yaşamak tatile gitmek ailelerle tanıştırmak olsun 1 yıl nerdeyse evli gibi yasadık şimdi ne yapmalıyım sizce lütfen bir yardım edin kafam o kadar doluki kaldıramıyorum ona yazmakta istemiyorum

0|0
03

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

• Zamana bırakmalı ve yapabiliyor isen kafaya takmamalısın zaman herşeyi gösterecek yapabileceğin bişey Yok

0|0
    0|0
    • peki dönecek mi belki bir ay sonra herşeyi yaptığın kötülükleri unutup devam edicez çok güzel bir şekilde demişti birde

• eyvallah düzelirsek yazacağım ilgilendiğin için sagolasınn :)

• 👍👍

• Oku oku bitmaz olumm

0|0
    0|0
  • Senden daha zenginini bulmuş sen haklısın eminim

0|0
    0|0
Yükleniyor...