Ailem, akrabalar, kuzenler, amcamın 7 yaşındaki çocuğu bile sen ne zaman evlencen artık diyor daha 26 yaşındayım 😂 napıcam?

Halimden çok memnunum. Tipim falanda yerinde yardırıyorum sosyal hayatta. Gün geçtikçe bütün kuzenlerim evlendi. Taktılar bana, aile büyükleri falan bakıp bakıp ağlıyor düğününü görelim diye 😁 kafayı yicem babamlar kız falan bakıyor

0|0
43

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Erkek degilmisin kadin olsan neyse gec kaldin denebilir ama erkeklerin 35ine kadar yolu var artik

0|1
    0|0
    • 7gün

Bilmiyorum ya dedemler falan yaşlandı aile baya büyük bende ilk erkek torunum ilk göz ağrısı olarak görüyorlar. Düğününü görmeden ölcez diye korkuyolar

• 7gün

Ya he de geç doğru insan karşına çıkmadan olmaz bazı şeyler

• 7gün

Thank u

• nasip işi bunlar sırf evlenmiş olmak içinde evlenilmezki

0|1
    0|0
  • Hayırlısı olsun hakkında

0|2
    0|0
  • Gel beni al

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardesim sevgili edinmek azda olsa çekingenlik varsa ve ağzın çok laf yapmıyorsa zorlaşıyor, girişkensen kolay. Ben çekingen zamanlarımda, eger çekingenliği yenersem insanlara yardım edicem bu konuda diyordum, kendime böyle söz vermiştim. Yendim, ve bu sözümü tutmak için sitede insanlara bu yazıyı paylaşıyorum. Sendede azda olsa cekingenlikte varsa ben psikiyatrinin bazı tavsiyelerini uygulayarak yendim , konuşmalarım çok gelişti o tavsiyeleri veririm. Öncelikle psikiyatri çekingenliğin hissedilmiş ve hissedilmemiş duygularına bakılarak çekingenlik türünün hangisi olduğunu teşhis edileceğini söyledi. Bu yüzden bana ilk olarak 2 soru sordu. Sanada sorcam yalnız yanlış cevaplarsan doğru çekingenlik tavsiyelerini verememiş olurum yanlış yoldan gideriz, sorulduğu haliyle cevapla
    1) Çocuklukta ve bugüne kadar tüm zamanlarını düşün;seviyorum ya da aşığım diye aklından geçen bir an oldu mu?
    2) ya da sadece hoşlanıyorum diye mi aklından geçti?
    Birde kaç yasındasın?
    Azda olsa çekingenlik varsa cevapla, çekingenlik hiç yoksa dikkate alma kardessim.

0|0
    0|0
    • 7gün

Aga çok saģol destekçi tavrın için ama sosyal yaşamda haremim var benim.😂

• Ne alaka harbiden

0|1
    0|0
    • 7gün

Çok sordum bu soruyu bende 😁

• Evlendirelim, seni kurtul bu durumdan

0|1
    0|0