Ayrilmak mi devammi?

simdi soyle dusunun sevgilimiz sanaldan hic gorusmediniz gercek hayatta onun ailesi cok tutucu ve herseyi birlikte yapiyolar ve bu kisi ailesinden utandigi icin sizinle telefonda mesajlasamiyo ya da konusamiyo dolayisiyla ilgide gosteremiyo giyim tarziniza ve her turlu seye karisiyo simdi ben bu cocugu seviyorum ortak seylerden hoslaniyoruz ama bu biturlu bisey yapamiyosunuz sozce ayrilmakmi devammi

0|1
08

En İyi Erkek Görüşü

• Bence ayrilmak hicbir erkek ailesnden cekinerek hareket etmez ediyorsada erkekliginden süphe duyarim acik ve net.
    Buyuk ihtimalle aldatiliyorsun ben profesor doktor falan degilim bilemem ama yasadigim kotu tecrubelere dayanarak aldatildigini ya da karsi tarafin senden ayrilma cabasi olarak goruyorum ben bu durumu.

1|0
    0|0
    • bir ara oyle bisey oldu ayrilmak istiyorum diye iste ben seni kopdk gibi seviyorum belli edemiyorum ama icimde en buyuk yer senin gibi seyler yazdi bide kendi istediginin ol. asini istiyo hep

• bu konuda konustugumuzda sacma falan demisti iste ne bok olduklari belli degil ki tarzi seyler ben gayleri begeniyorum

• Süpheli cevaplarla gelmis sana daima sakladigi birsey muhakkak var ama bunuda sen bulabilirsin ben bunu bu kadariyla algilayamam

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Anne babasının yanında konuşamıyorsa geçsin odada konuşsun ya da ben yarım saat kapının önünde durcam desin senle dışarda konuşsun. Mesajlasanıyor mu ;) işte orda bir sorun var bu devirde kimse telefonu elinden bırakmıyor anası babası mesajlarını mi okuyormuş bahaneler bahaneler işte...
    Giyim tarzına niye karışıyor 1 karış etek giyinmiyorsan giyindiklerine annen baban kızmıyorsa onun karışmaya hakkı bile yok.
    Olmayacak dua ya amin denmez

0|0
    0|0
  • Ayrılıp kanlı canlı elle tutulur ilişkiye başlayın.

0|0
    0|0
  • Buna sen karar ver..

Biz yorumdan sallarız. : ) Sen mutlu isen problem yok

0|0
    0|0
    • cocuk hosuma gidiyo kafada uyuyo ama ailesinden korkusuna bisey yapamiyo

• Görüşmeden etmeden nasıl olacak bana bir söyler misin?

0|0
    0|0
  • Yol yakınken dön o yoldan zararlı çıkarsın

0|0
    0|0
  • Ilginin olmadığı yerde hiçbirşey olmaz.

0|0
    0|0
  • Sanal ilişki nasıl başlıyor çok merak etmişimdir

0|0
    0|0
    • biz instagramdan tanistik

• Zamanın varsa

• Çok sevinirim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...