Kepeklerden kurtulamıyorum?

Saclarım cok kepeklenıyo elımı kafama atmamla pat pat dökülüyo ortam ıcınde utanıyorum ne denesem olmuyo erkek arkadasım benden ıgrenıyo mudur

0|0
114

En İyi Erkek Görüşleri

• Ben de egzamadan dolayı bu duruma maruz kalıyordum son birkaç aydır. Normal şampuanı en son ne zaman kullandım hatırlamıyorum. Klinik şampuanlar ve birkaç ilaç kullanıyordum ama etki etmiyordu artık kepek kaşıntı ve kızarıklık gitgide artıyor ve yayılıyordu. Tekrardan bu sefer başka doktora gittim “1- Capicade (Ardıç Özlü 200mg) 2-Funit 3-CleocinT” yazdı ve kepekler yok denecek kadar azaldı. Sendeki egzama mı bilmiyorum ilk önce kesinlikle doktora görünmelisin. Mevsim geçişlerinde yani sonbahar ve ilkbahar dönemlerinde bu tarz kepeklenme olayının artacağını söyledi bana ve bir de doğal zeytinyağı ile limon karışımını haftada bir iki kez saçıma sürmemi rahatlatacağını da söyledi. Şimdilik yok denecek kadar azaldı. Ama her ilaç her insana iyi gelmez bir an önce doktora git. Düzelme olmazsa başka doktorlarda ara çareyi

0|0
    0|0
  • adama veriyorsan umursamıyordur. vermiyorsan tiksiniyordur.
    mk soruyu nasıl başladı, nasıl bitirdi. manyak mıdır nedir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• en son durulama suyuna elma sirkesi koy

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Iğreniyordur kesin, ben biliyorum ne yapman gerektiğini

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşın yeni olduysa yakında ayrılır o derece ama eskiyse alışmıştır sana kepekli haline

0|0
    0|0
  • Onu erkek arkadasina sormak lazim ama acikcasi ben igrenirdim adam akilli sampuan kullan doktora git

0|0
    0|0
  • elinde olan bir şey değil erkek arkadaşın olsam şampuan öneririm

0|0
    0|0
  • ilik suyla yika saclarini. cok sicak su kepek yapar

0|0
    0|0
  • Şampuanını değiştir ve zeytinyağı bakımı yap

0|0
    0|0
  • Kesin igreniyodur. :D

0|0
    0|0
  • Mentollü şampuan kullan

0|0
    0|0
  • Bence evet

0|0
    0|0
  • İğrenmiyorsa eğer ağır yokluğa düşmüş demektir..

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...