185-190 kaslı geniş omuzlu tpi iyi bir erkek okulda/bölümde 1. olsa bu erkeğe ne gözle bakılır inek gözüyle mi başka bir şey mi?

Hangi gözle bakarlar böyle bir erkeğe

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• Öyle biri olamayacağı için bakamazlar 😂

0|0
    0|0
    • 7gün

Belki vardır olamaz mı

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim kızların gözünde erkekteki en önemli özellik girişkenlik;azda olsa çekingenlik varsa kız arkadaş edinmek zorlaşıyor, girişkensen kolay. Sendede azda olsa cekingenlikte varsa ben psikiyatrinin bazı tavsiyelerini uygulayarak yendim , konuşmalarım çok gelişti o tavsiyeleri veririm. Öncelikle psikiyatri çekingenliğin hissedilmiş ve hissedilmemiş duygularına bakılarak çekingenlik türünün hangisi olduğunu teşhis edileceğini söyledi. Bu yüzden bana ilk olarak 2 soru sordu. Sanada sorcam yalnız yanlış cevaplarsan doğru çekingenlik tavsiyelerini verememiş olurum yanlış yoldan gideriz, sorulduğu haliyle cevapla
    1) Çocuklukta ve bugüne kadar tüm zamanlarını düşün;seviyorum ya da aşığım diye aklından geçen bir an oldu mu?
    2) ya da sadece hoşlanıyorum diye mi aklından geçti?
    Birde kaç yasındasın?
    Azda olsa çekingenlik varsa cevapla, çekingenlik hiç yoksa dikkate alma kardessim.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• Klavye yalancısı.

1|0
    0|0
  • Yan gözle? Ksjdjdjd

0|0
    0|0
Yükleniyor...