Eski sevgilimin yaptığı iğrençlik, sizce ne yapmalıyım?

1 haftadır beraberdik. Evet çok az bir süre farkındayım ama iyi ki de bu kadar sürdü. Biz tanışmadan önce bir kızdan hoşlanıyormuş ve kız lezbiyen çıkmış. Tabi bu bir karşılık alamadı. Ama sorulduğunda unuttum ya çoktan falan diyordu. neyse nice sonra biz yakınlastık. Ama dengesiz davranıyordu. Ben hala seziyordum biseyler olduğunu. Dengesiz davranıyordu ama kıskanıyordu da beni anlamıyordum.. Sonra benim kalbimi kırdı biraz ve onu gornezden geldim bir gün. O gün arkadaslarla içmeye gitmiştik. Bu ben bir çocukla konuşuyordum ( normal konuşuyoruz ama flört değil) diye yandan yandan bana bakıyordu. Sonra bir sise üzüm votkası ( sanırım) almış ve onu icti. Sonra bu kafayı iyice bulunca bu sözde lezbiyen kızın yanına gitti ve ona sarkmaya başladı. Lezbiyen kız da yanında sevgilisi var onunla öpüşüyor ama eski sevgilimin de yılismasina tepki vermiyor. iğrençti! Sonra bu iyice kafayı bulmuş bağıra bagira " zaten benim hoşlandığım hiç bir kız normal çıkmadı" diyor güya bana laf ediyor ama kendisi aldatıyor resmen ! O gece ona mesaj attım " rezil ve komiksin " diye bu son sözüm oldu. Ertesi gün akşam karsilastigimizda kafasını eğdi, sizce neden eğdi? .. Sizce ne yapmaliyim benim bişey yapmam lazım çok sinirliyim?

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• İyi yapmışsın kafasını eğsin ya da eğmesin sonuç bariz belli zaten. Uzatılacak elle tutulacak bir yan da yok

0|0
    0|0
    • Utancından yerin dibine geçsin istiyorum

• Haklı çıkacak bir tarafı mi var Allah aşkına 🙂

• Yok :) Benim de sana artık söyleyecek sözüm yok 😂 İstediğin gibi takıl ya birisi gelir birisi gider kafana taktığın şeye bak 😏

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Alkolün etkisiyle gerçek "o" ortaya çıkmış ve ertesi gün onun utancını yaşamış basit.

0|0
    0|0
  • Sarhoş olmak nedir yav ağzıyla içmeyen biri sıkıntı

0|0
    0|0
  • Iyi okmus

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...