Sadece seviyorum diyerek seven erkek?

Benim 4 senelik bir ilişkim var 3 senesinde mutluyduk. Ama son 1 sene 3 4 ay konuşmadığımız zaman oldu. Beni1 sene beklettiği ve herşeyi sorun ettiği için bitirdim. 22 yaşındayım o23. üni kazandı besyo. Ve bana kazanmicam yanına gelip orada çalışıp seninle evlenicem dedi. Kazandı. napiyim ben en kötü dereceyi yaptım kazanmışım gitmezsem babamgille sorun olur dedi. Ben olmaz dedim ama arada konuşuyoruz. Düzgün olmayı artık güzelce devam etmek istediğini söyledi bende peki dedim. Soruma gelecek olursak önceden çok kıskançtı herşeyime karışır 1 dakika bile yazmadan durmazdı. Ama şu an bana günlük en fazla 3 4 mesaj yazıyor. Şarjı bitiyor iyi geceler bile demeden önceden uzun mesajlar atan insan sadece günaydın diye mesaj atıyor. Sen bana yazmıyorsun dediğim zaman da birden parlıyor bana katlanmıyor. Sadece güzel konuşalım istiyor.10 gün önce ben böyle olmaz senin beni sevdiğin falan yok dedim azalma varsa sevginde bırakabilirsin ben seni zorla tutmuyorum. Gitmek istiyorsan git varlığın yokluğun bir ben umrunda değilm mesaj dahi atmıyorsun 3 4 mesajla yetiniyorsn dedim. Kavga büyüdü tabi bende seven insan merak eder arar bir iyi geceler mesajı atar dedim ve inanın yılda 1 gelmekten başka yaptığı hiç bişey yok. saymak istemiyorum o kadar şey yaptım onun için ondan önce hiç sevgilim olmadı. Yüzüne dahi bakmadım kimsenin. tek elimi tutan gözlerimin içine bakan insan o. 4 sene bunun için katlandım. Ve ona hep hakaretler ediyorsun yanıma gelmiyorsun 1 sene boyunca insan sevdiğini görmeden nasıl yapar başkasıyla evlenirim beni el üstünde tutar. başka kızlar gibi olmadım onlar bile el üstünde tutulurken ben senin umrunda değilim dedim. Oda kötü şeyler söylemek istemiyorum dedi bende evlenicem görüceksin dedim ve oda bana s... tir olup gider misin evlenmezsen şöylesin dedi sonrasında engelledim onu.10 gün sonra aradı yemin ederim ben seni çok seviyorum çok sinirlendim sen evlenicem dediğin için büyüdü falan filan bende ben seni affetmiyorum dedim. Sonrasında ne yapmalıyım?
Güncellemeler:
Bide hergün benden ne yapıp ettiğimin hasabını soran yanımda gideceği için ağlayan bir insan. şu an bambaşka ama hala bana seviyorum diyor benden soğuduysa gitsin ben yalvarmıyorum

0|0
12

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Yaşın daha genç takılma böyle şeylere ilişkiler olur biter sizinki zaten bitmiş uzatmaları oynuyormuşsunuz. Mesafe de girince araya. Yani sen zaten seni affetmiyorum demişsin bide küfür yemişsin. Hiçbi erkek sevdiği kadına küfür etmez nedeni ne olursa olsun.

1|0
    0|0
    • Yanyanayken böyle bişey olmadı hiç kötü laf etmedi bana ben hatta sinirlenip vurdum ona git dedim saati geçtiği halde gitmedi dışarıda yattı o gün mesela. Ben seviyorum onu ama tereddüt ediyorum sevgisinden yine aradı ama açmadım ne diyeceğimi bilmiyorum çünkü teşekkür ederim yanıtınız için 😊

• İlk sevgilisi olduğum kızdan ayrılalı dört ay oluyor siz gibi düşün ilgilenmedigim zamanlar oldu ama bir yıllık ilişkide iyi geceler demeden uyamadik nerdeyse onun ailevi benim ticari sikintilarimin olduğu bir dönemde bolca trip yedim haber vermeden bı yerlere gitti bende ayrılalım dedim lafının arkasında dur dedi ne oluyoruz demedi atistik nankörlük hainlik yapma dedim gidiş o gidiş bı sure bekledim kendisi yazar diye yazmadım ben yazdım sevdiğim için yok dedi bide telefonda ayrıldık düzelir dedikçe duzelmedi görüşmeyi reddetti bende ardında başka nedenler aradım derdim illa barışmak değildi aramız düzelsin birbirimizi anlayalim istedim ne görüştü benimle ne bse sevmiyorum dan tut adam değilsin şerefin yok bile dedi hiç o gibi ağırda konuşmadım dürüstçe ilk sevgilin olduğumu düşünmüyorum dedim ayrılık nedeninin de bana makul gelmiyor başka nedenler var dedim şimdi ben sana sorayım tanigim kız dürüst temizdi. İnsan yıl boyu kendine sesini yukseltmeyen evlenelim dediği adama birden böyle kin gudebilir mı yoksa ben kafamda kurduğum sorularda haklı mıyım? Üstüne düştükçe takıntı ettin falan dedi o derece halbuki derdim onu görüp konuşup aramızdaki kötü iletişimi sonlandirmakti sevgili olmasakta olurdu iyi olalim istedim anlamadı. Çok sevdiği için kırıldı mı yoksa başka bse mı var? Sana gelince bende bazen ilgisiz oldum ama sen dört yıl diyorsun dört yılda adamın sana olan sevgisini saygısını görmüş olman lazım son zamanlarda bildiğin sıkıntısı oldu mu ilişkiyi hayatını etkileyecek onu bilmen lazım bide adamın sana olan gerçek niyetini anla mesela seni seviyorsa gerçekten şu an uzak kaldığınızda seni tekrar yoklar görüşüp çözmek ister ben gibi müsade et dinle anla sozlerine bak gelecekle ilgili samimiyetine bak öyle bitirme içini görmeden ben gibi üzülmesin onu der susarım.

0|0
    0|0
    • O benim ilk sevgilim oda bana deseydi ilk sevgilin olduğunu düşünmüyorum vb şeyler bende çok kırılırdım. bir insan sen dürüstken sana aksini söylerse o insan gözünde yok olur bunu unutma bu yüzden olabilir görüşüp çözmen gerekti bence. Bana gelicek olursak ben 4 yıl boyunca bir tane yalan söylemedim. heryere çıkarken fotoğraf istedi attım erkek yanı işe girme dedi girmedim elbise etek şort yok zaten ben alanya gibi biyerdeyim o istedi diye gömlek bağladım sürekli pantolona. Sürekli hesap verdim ve hiç yazmadığı olmadı bana ardı ardına 200 300 mesaj attığını hatırlıyorum. Sürekli gelmesiyle ilgili yalanlar söyledi affettim. 1 sene boyunca 1 ay sonra geliyorum dedi. Boştu çalışmadı işe girmedi benim için. evde oturdu babasından para bekledi sürekli. Ben seviyorum diyen bir insan değilim cıvık değilim ama o öyleydi bana şimdi seviyorum diye yemin ediyor insan sevdiğine hakaret eder mi ya onu bırak yanıma gelir yok ama şu an 4 ay oldu hala arıyor seviyorum diye. Böyle sevgi mi olur?

• 7gün

4 senedir bende bunu anladım telefonla anlaşılmıyor hiç bişey bizim aramız 16 saat. Anlaşamadığımız için gelmesini istedim hiç değilse 2 ayda bir gelsin. Bir ay sonra geliyorum diye diye 1 sene oyaladı beni trajikomik bir durum. Söze gelince çok seviyor bana kurban oluyor ama iş icraate gelince hiç bişey yok. Hala umut ediyorum beni seviyordur diye falan onu çok sevdiğim için inanasım geliyor Allahtan hayırlısı artık ikimiz içinde

• 6gün

Hayırlısı neyse o olsun..

Kızlar Ne Diyor 1

• şarjını kimle bitiryor senlenkonuşmuyorsa? tama bete girer biterde nete girdiğnde sana yazabilir... böyle durum yaşadım aynı tavırlar haksız olan direk parlıyor çünkü senşn suçun yok sana suç atacak bir şey bile bulamdağından üste çıkıyor... yalnız kaldığında skğındığı liman gibisin

0|0
    0|0
    • Telefonu bozuk benim yanımdayken de telefonu aynıydı kendi kendine bitiyor dolmuyor ama başkasından da ulaşabilirdi kararsızım yani yakışıklı bir insan herkes öyle de söylüyor ona kime gitse kabul eder ben de ona öyle söyledim. Ben kimseyi istemiyorum seni istiyorum evlenmemiz için okuyorum 1 sene sonra kontenjan açıldığında alanya ya gelicem. Bu 1 sene de ayda 1 yanında olucam dedi. Yani ben niye bırakmıyor onu anlamıyorum

Yükleniyor...