Ben biraz kasarlik mi yapmis gibi olmusum?

Snifta birinin adini hatirlayamadm. Dalgasi dondu. Benden hoslanan cocukta (ama acilamiyo) benim adimi hatirliyomusun diye bna takildi. Bmde senin adini unutsakta sen zten hatirlatiyosun zorla dedim. Cocuk bnden hoslaniyo ya ordan bir imada bulndum. Cocukta iyi biseymi dedin kotu biseymi dedi. Bnde sen eve git bunu bir dusun bugece dedim oda tamam bu gece seni dusunucem dedi. Ben biraz kasarlik mi yapmis gbi olmusm
Güncellemeler:
Seni gece hayal etcemmi demek istemis bu bana

0|0
110

En İyi Erkek Görüşleri

• Keşke önce adam akıllı Türkçe kullansanda ne sorduğunu anlayabilsek

2|0
    0|0
    • Belki hakli olabilrsin. Cnku yazarken biraz gelisiguzel yazdim pek onemsemeden. Biran once yazip atmaya calistm yani

• Seviyorsa biraz zor hayal eder. Niyedir bilmiyorum sevince böyle şeyler aklına gelmiyor insanın. Bence gidip söylediklerinin olumlu ya da olumsuz olmadığına karar kılmaya çalışacak ama sonuç olarak hiç bir halttan emin olamayarak yine yanına gelecek ta ki sen olmaz diyene kadar :)

0|0
    0|0
    • Bu gece seni dusuncem derken hayal etcem seni mi demek istemis sence

• Senin tarifinde seven birisine hayal et desen edemez. Ben de geçtim o yollardan. Dediğim gibi düşünecem dediyse kafasında ismini bir şekilde hatırlatıyorsun diyerek olumlu bir şey mi söyledin yoksa olumsuz mu onu algılamaya çalışır. Normalde insan bunun kanaatine varabiliyorken sevince toz kondurmaz umut yitirmek istemez sevmediğini bilse de emin olamamış gibi davranır :)

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Yok canim 😁😂🤣

0|1
    0|0
  • O biraz abazalik yapmış 😅

0|0
    0|0
    • Nerden anladin

• Bu gece seni dusunecem demiş daha ne olcakti çadırı kurmus sonra toparlamış ossura osura uyumaya çekilmiştir bile

• hayır oğlan abazalık yapmış oldu.

0|0
    0|0
  • Alasini yapmissin

0|0
    0|0
    • Off salak demeden once bu muhabbet donmustu iste aramzda ndjdnd

• Ana ne acidan sey gbimi. Kndini unutturmiyosun ztn git evde bunu bir dusun faln

• Aynen onun gibi

• la cocuk sana thug lıfe yaapmıs neyin kafası bu :D

0|0
    0|0
    • Nerden bunu cikardin mk

• bari yakınlasda sevinsin cocuk biraz :D

• Yok en son bisey oldu kizdim salaksin dedim biseyde diyemedim garibim. Biraz kustuk gbi oldu yani. Oyuzden bu gece dusunmez o

• Yapmisin kasarlij

0|0
    0|0
    • Yok ya o abazalik yapms

• O ne demek istemis sence

• Saalla gitsin

• Zerre bişey anlamadım ama aynen devam et

1|0
    0|0
  • kaşarlık diil de yırtık bir tip gibi olmuşsun. ağzında sakız da varmıydı bunu söylerken?

0|0
    0|0
    • Niye ne demisimde yirtik olmusum okadar

• Siee

• he he

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...