İnternetten sevgili yapıp buluşan kaç kişi var?

Kim hangi uygulamada tanışıp buluştu

0|0
116

En İyi Kız Görüşleri

• Maşallah de oyarım gözünü yoksa 😂 ilk İnstagramdan yazdı bana karşı komşuyuz şu an ve 2 yıldır beraberiz 😍

0|0
    1|1
  • Burda tanıştık türkiyenin içi ucundayiz yakın zamanda bulusucaz

0|0
    0|1

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• C2 de taniştım 1 yıldır sevgiliyiz ama hala bulusmaya cesaretim yok🤣

0|0
    0|1
  • sanal hayal çok temiz bir kankm oldu onunla bulusurum isterse aşk meş olmaz burda

0|0
    0|1
  • 😂 bulusmamda eglenirim

0|1
    0|1
  • Instagram😂

0|1
    0|1
  • İtiraf sayfalarından tanışıp evlenen var

0|0
    0|1
  • Evleneni bile taniyorum

0|0
    0|1
  • Ben değil

0|0
    0|0
  • İnstagram

0|1
    0|1
  • Ben burdan
    Allahın cezası

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Kardesim sevgili edinmek azda olsa çekingenlik varsa zorlaşıyor, girişkensen kolay. Ben çekingen zamanlarımda, eger çekingenliği yenersem insanlara yardım edicem bu konuda diyordum, kendime böyle söz vermiştim. Yendim, ve bu sözümü tutmak için sitede insanlara bu yazıyı paylaşıyorum. Sendede azda olsa cekingenlikte varsa ben psikiyatrinin bazı tavsiyelerini uygulayarak yendim , konuşmalarım çok gelişti o tavsiyeleri veririm. Öncelikle psikiyatri çekingenliğin hissedilmiş ve hissedilmemiş duygularına bakılarak çekingenlik türünün hangisi olduğunu teşhis edileceğini söyledi. Bu yüzden bana ilk olarak 2 soru sordu. Sanada sorcam yalnız yanlış cevaplarsan doğru çekingenlik tavsiyelerini verememiş olurum yanlış yoldan gideriz, sorulduğu haliyle cevapla
    1) Çocuklukta ve bugüne kadar tüm zamanlarını düşün;seviyorum ya da aşığım diye aklından geçen bir an oldu mu?
    2) ya da sadece hoşlanıyorum diye mi aklından geçti?
    Birde kaç yasındasın?
    Azda olsa çekingenlik varsa cevapla, çekingenlik hiç yoksa dikkate alma kardessim. Gördüğünde yaz mutlaka

0|0
    0|0
  • Ben burdan ksden 3 kisiyle sevgili oldum bu zamana kadar

0|0
    1|0
  • facebook'ta tanışıp buluşmuştuk.

0|0
    0|0
  • çook. hepsi instadan

0|0
    0|0
  • İnteenetten sevgiliye tövbe ettim