Uzun ilişki bitiminde?

Uzun ilişki bittikten sonra ayrılık acısı nasıl hafifler?
+Sizce eski sevgiliye tekrar dönülür mü?

0|1
17

En İyi Erkek Görüşleri

• Benle çıkıp eski sevgili unutulur.

0|0
    0|0
    • 4gün

Senin yorum bildirimini aldığımda ne yazmış olursa olsun eig secicem diye geçirmiştim içimden 😂

• 4gün

❤👍😄

En İyi Kız Görüşü

• Temizlik yaparak çok etkili hem formda tutuyor
    😅

1|0
    0|0
    • 4gün

Ahaha bak çok mantıklı:)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Eski sevgiliden hiçbir şey olmaz. Acı hafiflemez sadece alışırsın.

1|0
    0|0
  • Önce bu acının istemli bir şekilde hafiflemeyeceğinde karar kılalım. Eski sevgiliye de çok güzel geri dönülür. Ben döndüm hatta 5-6 kere. Hiçbirisinde eskisi gibi olmadı. Ayrılmadan önce problemler vardır ama bir yerden sana bağımlıdır ama ayrıldıktan sonra sensiz de olacağını nasıl dimdik durması gerektiğini de öğrenmiş oluyor bir müddet sonra. En küçük bir istekte mi bulundun onun yanına giden sen olduğun için asla yapmıyor istiyorsan böyle havalarında. Olmuyor yani. Ben hiç bu acı geçmez diyordum kimseyle olmaz yapamam falan. Unuttum. Başka kadınlar hoş geliyor. Eskiden onun adının geçtiği her şey içimde bir şeyleri böyle paramparça ederdi şimdi etmiyor. İnsanda hatıraları kalıyor ve evet başkası ile olduğunu düşününce onunla mutlu falan deyince kendi kendine yediremiyorsun zaman bunun ilacı değil :) Birisi çıkıp geldiğinde kırk yılda bir de olsa kontrol ettiğin hesaplarına da bakmaz oluyorsun yeni uzun ilişki başlıyor böyle geçip gidiyor. Seninki de geçecek ama zaman lazım çaba değil 😉

1|0
    0|0
    • 4gün

Evet ben hep akışında bir şeyleri tersine çevirmeye zorluyorum

• 4gün

Doğru vazoyu bulana kadar ha :)

• 4gün

Aynen 😉

• Donulebilir ama ilerisi olmaz cunki eski konular acilir

0|0
    0|0
    • 4gün

Yok mu eski konuları acmamanin yolu mesela zaten a kişisi eski konuları açıp duruyor diye b kişisi şikayetçi olsu a kişisi ayrıldı barıştılar b zaten açmıyordu a kişisi de bıraktı?

• 4gün

Herzaman birsekilde acilir

• Dönülmez.

0|0
    0|0
  • Vur bonzaıye kankı zerre aklına gelmez 😂

0|0
    0|0
    • 4gün

Ölüm tribine sokuyor dediler 😂

• 4gün

Rojı bıle bılıyorsan sen ya torbacı ya da keş ne zaman kovaya vuruyok 😂😂

• 4gün

😂😂 tövbe dee

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...