Sevgilinizin ilk evliliğinden olan çocuğunu kendi evladınız gibi görür müsünüz?

siz ciddi oldugunuz adamın ilk evliliginden cocugu olsa onunla vakit geçirseniz ve iki ayrı şehirde oldugunuz icin özler misiniz kokusunu icine cekemediglniz icin aglayacak kadar kendi evladınız gibi görür müsünüz ben bekarım ama sevgilim ilk evlendgii zaman cocugu var ve ben cocugunu cok seviyorum kendi cocugum gibi görüyorum ve aşırı aglıyorum onun dogum günü gidemicem diye benim gibi böyle değer veren var mı ben mi anormalim neden böyle duygusal yaklasıyorum

0|0
148

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• onu sevıyorsan evladınıda seveceksın sayacaksın koruyacaksın kollayacaksın baska yolu yok.. o onun canı cıgerı parcası.. yemıyorsa boyle bır ılıskıye gırmeyeceksınız

0|0
    0|0
  • Gayet normal hayvanlar bile Jedi köpegi enziriyor köpek kediyi

0|0
    0|0
  • evet görürüm sahiplenirim.

0|0
    0|0
  • Ben cocuklari cok severim. Kabullenirdim.

0|0
    0|1
  • Hayır öyle biriyle birlikte olmam zaten.

0|0
    0|0
  • Evlenmis kadini karim yapmam ki

0|0
    0|0
  • Pekte değil

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• İnsana insan gibi değer vermek ne zaman anormallik olmuş ki
    Toplum bizi bunu aşılıyor.
    '' Elin p*çi için ne değer vereceksiniz'' ... vs. vs böyle örneklerle karşılaştığımız için anormal davranıyomuşuz gibi düşünüyoruz. Çok yanlış

0|1
    0|0
  • DÜNYADA SENDEN BAŞKA EŞİNİN ÇOCUĞUNU SEVEBİLEN KADIN YOK. Sen teksin! Neden böylesin acaba yaaaa çok anormal bir durum acaba sende bir tuhaflık mı var doktora görün istersen? Çok büyük başarı 2dk ayrı kalınca kafayı yemek! Aferim sana çok takdir ettim. Ben olsam mesela kesin cami önünde dilendirir bir de kafesten arada fıstık kuruyemiş filan atarım sonuçta ben doğurmadım banane filan derim. Eee herkes SEN değil sonuçta...

1|0
    0|1
  • Evladım gibi göremezdim sanırım ams alıştıysam elbet ki özlerim

1|0
    0|0
  • normal. sevdiğin kişiye olan aşkın sevgin gerçek ki çocuğunu da seviyorsun bir çocuğu zorla sevemezsin gönülden olur.

0|1
    0|0
  • ask işte o adamı sevmesen böyle olmazsin helal olsun sana bir omur mutluluklar

0|0
    0|0
  • Ben kendi çocuğum gibi sevemezdim sonuçta başka kadından o çocuk

1|0
    0|0
  • Çocuğu olan biriyle ilişki yaşamam

0|0
    0|1
  • Hayır gayet doğal o çocuğun ne suçu var

0|0
    0|0
  • Annesi öldüyse severim aksi takdirde uygun olmaz

1|0
    0|0
  • Çocuğunu kendi çocuğum gibi görebilirdim evet.

0|0
    0|0
  • Bu mümkün değil benim için

0|0
    0|0
  • Iyy aklıma ilk evliliğim geldi. Bende çocuğu olan bir adamla evliydim kızı vardı ilk başta çok sevmiştim o da beni sevmişti. Aynı evin içine girince hayatımı zindana çevirdi arkadaşım. O yüzden boşandım. Aklın varsa uzak dur ✋ hiçbir zaman kendi çocuğun gibi olamaz sen çocuğun olunca anlatsın ne demek istediğimi belki şimdi anlayamazsın ama evlat farklı bende o zaman farklı bakıyordum. Neyse dediğim gibi davul bile dengi dengine. Kendin gibi birini bul kafan rahat olsun canım

1|1
    0|1
    • 1gün

Bu benim yorumum seni lanet olası

• Annedi varsa başka bir anneye ihtiyaci yoktur ama belki bir ablaya

0|0
    0|0
  • Ne gorucem be baskasinin p. ici

1|1
    2|4
Yükleniyor...