Neden beni sevmemiş olabilir?

hiçbir hatam olmadı ona karşı herşeye rağmen sevdim ama o hiç sevmediğini öğrendim neden sevmedi? bu soru içimi dağlıyor bu hayatta ondan daha fazla hiç bir şeyi istemedim peki o beni neden sevmemiş olabilir

0|0
120

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• 1-Başkasını sevmiş olabilir. Bu senden çok uzun zaman önce de olmuş olabilir. Böyle durumlarda birisi sana ilgi gösterince orada buluveriyorsun kendini. Ne onunla yapabiliyorsun ne geçmişteki ile.
    2-Adam bundan ibarettir. Sevmek diye lügat yoktur. Birileri ile sevgili olmak için oluyordur. Duygu olmadan da insanlar ilişki kurabiliyorlar.
    Bu ikisinden birisidir. Başkasına giderse hemen bil ki 2. dir. Yok senden sonra yine uzun süre tek tabanca takılıyorsa 1 e aittir o adam

0|0
    0|0
  • Bazen her şey doğru olur sevemezsin bazen de her şeyi yanlıştır seversin. Kişinin iradesinde değildir bence bunlar

0|0
    0|0
  • Sen elmayı seviyorsun diye elmada sei sevmek zorunda değil.

0|0
    0|0
  • Olmuyorsa zorlamamak gerekiyor zorla güzellik olmaz takma kafana ileride unutursun başkasına aşık olursun

0|0
    0|0
  • Bu hayatta bir şeyi çok fazla istemeyeceksin ;-)

Kendisi kaybetmiş güzelim kızı kaçırmış ;-) Boşver daha iyisi çıkar karşına ;-)

0|0
    0|0
  • bir neden aramayi birakmalisin, kendin diyorsun iste sevmemis sevse zaten seninle olurdu, sen sevmisinki Şu an halen neden diyorsun, yorma kendini önüne bak hayatina bak

0|0
    0|0
  • Seninle ciddi dusunmek istememis isini görüp gitmek istemis

0|0
    0|0
  • Bu gönül işleri farklı hata ile çok iyi olmak ile alakalı değil bence genelde insanlar hayatını mahveden insanları sever

0|0
    0|0
  • nedeni yoktur sevmenin. sen neden diye sorgular kendini paralarsın ama sevmez.

0|0
    0|0
  • Senin yazdığını kopyala yapıştır yapıyorum;

'bu hayatta ondan daha fazla hiç bir şeyi istemedim'

Bence bu yüzden. Yavaş girceksin.

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    10

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...