Sevmeyen Birini Aşık Etmek Mümkün Mü?

Merhaba, sevmeyen birini etkilemek, benden hoşlanmasını sağlamak mümkün mü? Açılmıştım, beni arkadaş olarak görüyor ama ben farklı şeyler hissediyorum. Aslında baya samimiyiz hatta ben açıldıktan sonra daha da arttı belki de. Güzel vakit geçirdiğimizi düşünüyorum. Ama belki daha fazla beraber olabiliriz. Sizce onu etkileyebilir miyim? Benden hoşlanmasını sağlayabilir miyim? Benim neler yapmam gerekiyor bu konuda? Her şeyi zamana mı bırakmalıyım? Aslında neler hissettiğimi o da pek bilmiyor. Sadece hoşlandığımı söyledim ama bu basit bir hoşlanma değil, galiba ilk kez aşık oldum. İlk defa böyle şeyler hissediyorum. Ona sevgimi hissettirecek pek bir şey yapmadım. Belki de onun sevgisini haketmedim. Çok fazla yakın durarak yılışık bir tavır sergilemek istemiyorum. Yapmacık iltifatlarla kızı sıkmak da istemiyorum ama neler yapmalıyım bilmiyorum. Acaba daha fazla vakit geçirsek, onu bir yerlere davet etsem ikimiz. Belki de zamanla değişir düşünceleri. Biliyorum zorla güzellik olmaz ama ben vazgeçmek istemiyorum. Onu etkileyebilir miyim? Veya hiç şansım var mı? Neler yapmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

0|0
02

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• Sevmişsen kaybetmişsindir kardeşim. Bazen ne yaparsan yap olmaz. Dizideki hayatlar gibi değil gerçek hayat. Sana şunları şunları yap demek isterdim ama ben de geçtim o yollardan yapmadığım şey kalmadı. Sonuç? 0

0|1
    0|0
  • Bilmiyorum koçum

0|1
    0|0
Yükleniyor...