Kızlar için sadakat mecburi erkekler için tercihtir. Neden mi?

Kızlar yavrularının ve kendilerinin bakım ve güvenliği için bir erkeğe ihtiyaç duyar. Eğer bir kadın başka bir erkeğe giderse. Gittiği erkek başka bir erkekten olan çocukları içgüdüsel olarak redder. Çünkü rakip olarak görür. Kendi neslinin devamı için bir tehdit olarak algılar. Çocuklarını korumak istemeyebilir. Çocukları olmasa bile güven sorunu yaşanır. Erkekler temiz kız isterler. Fakat bir erkeğin ihtiyaç duyduğu şeyleri ona başka kadınlar da sağlayabilir. Hem erkeğin vücudu ne kadar birliktelik yaşarsa yaşasın bozulmaz ama kadın vücudu dağılır. Ama erkek sürekli kadın değiştirirse yeni gelen kadın eski kadın kadar sadık ve güvenilir olmaz. Çünkü kendisini de bırakacağını düşünür. Bu yüzden erkek güvenilir bir liman istiyorsa tek kadın da kalmalıdır.

0|0
73

En İyi Kız Görüşü

• o çocukları reddetme içgüdüsel değil erkek ve kadındada aynı şey geçerli göte zor gelmesindendir nesil falan filan hikaye . erkek ya da kadın vücudu kullanılıp atılabilecek bir nesne olmadığı için yaşadığı birliktelikler her ikisinin de vücudunu bozmaz vücudu bozan şeyler , yetersiz beslenme, alınan kilolar ve kullanılan yasaklı maddelerden kaynaklı olur. hem erkek hem kadın bir önceki sevgilisini ya da eşini aldatmışsa uğruna aldattığı kişiyi de bir zaman sonra aldatır. etrafımda gördüğüm gerçekler bunlar ne yazık ki

2|1
    0|0
    • Içgüdülerimizde ne kadar çok şey sakladığımizi bilseydin bu sekilde konusmazdin. Bilmediğin için seni yargilamayacagim. Ve Kadın vücudu bozulur bu bir gerçek. Diğer yazdıklarınıza yorum yapmayacam.

• Sen icgudesel olarak boyke dusunebilirsin ama kaideler istisnai bozmaz , kadın vucuduna gelince sen doktor musun bu konu hakkinda sosyolojik arastirmami yaptin , ben hicbir tıbbi makalede ya da arastirma konusunda boyle bir makaleye rastlamadim eger dedigin dogru olsaydi merak etme ortalik yikilirdi bu konu yuzunden

En İyi Erkek Görüşü

• Tek kadına takılı kalın da görün dünyanın kaç bucak olduğunu
    Bunun adı bile bile kendine işkence etmek değilde nedir :)

0|0
    10|0
    • Verdiğin kadar alırsın. Eğer kadınını bırakırsan. Gittiğin kadında seni bırakır. Sadakat her şeyden daha önemli

• Bu kural sadece kadınlar için geçerli

• Emin ol dönüp aynaya baktığında gurur duyacağın bir yüz görmeyeceksin

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Ya hadi ordan yolda yere tükürüp ne baktın kavgası çıkaran hanzolar geliyor buraya kendi ihanetlerine kılıf için felsefik bahaneler buluyolar. Komik misiniz lan siz.
    Başka mevzuya bu kadar çalıştırmazsınız o küçücük beyinlerinizi.

2|0
    0|0
    • Ben sadık bir insanım. Ve yolda kimseyle kavga etmedim. Fakat felsefe yaptığım doğru. Buda görüşünün önyargılarla dolu olduğu için kaale alınmaması gerektiğini gösteriyor.

• Buda görişinin inyirgilarla dolu olduğu için bidibidibidi..
      Çok biliyosun sen ya...
      Nasıl da kıvırıyor lafı.. Hadi uza.

• Bence her iki taraf için de mecburi ya da tercih değil insanın hem. kendine hemde eşine saygısından sevgisinden ve gerçek bayliligindan ortaya cikan durumdur ve insan sadakatle öyle değer katar ki ömrüne bir gün aynaya baktığında karşısında şaheser görür hem. esine bağlı kalmış bir. es hemde evlatlarına örnek olabilecek bir ebeveyn... bunun huzurunu gelinde siz düşünün..
    Öte yandan sadakatsizlik iki taraf icinde yikicidir sebep ne olursa olsun erkek kadının vücudunun deforme olduğunu Bahane ederse kadında erkeğin performansıyla ya da penis boyutu şekli vs lerle kafasını karıştırıp başkasına bakabilir. mesela erkeğin sadece vücudu değildir onemli olan ayrıca davranışta çok önemli bir kadın aldatildigini hissettimi eğer yapacak bişey yoksa ya kahrolur ya da karşılık verir bence herikiaide yanlis çözüm yoktur bu işte çare yol vermektir gidene.. şahsıma aldatmadım aldatildiysamda çok frofesyonel bir capkinla birlikteymisim derim kadında erkekte sevdiği sevildiği kişide karar kılıp bağlı ve sadık kalmalı vesselam..

0|0
    0|0
  • Bu zihniyetteki insalardan nefret ediyorum umarım ilerde kendi evinde boynuzlanırsın

2|0
    0|0
  • Umarım ölürsün bu boktan düşünce yayılmaz inş

3|0
    0|2
    • Sadece rasyonel bir yaklaşım sağladım. Özümde çok duygusal bir insanım. Önyargılı olma

• Anlat kuru kuru gitmiyor

1|0
    0|0
  • Harika bir anlatım olmuş

0|1
    4|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ekonomik sebepler.

0|0
    0|0
  • Evet öyle, ek olarak kadının ihaneti çocukların kimsen olduğu sorununu ortaya çıkarır ama erkeğin ihanetinde kimden olduğu bellidir.

0|0
    5|0
Yükleniyor...