Hep cocukalar icin?

Esimle tartisdimizda cok sinirleniyor kuvur ediyor ve bana 3kez vurdu. cocuk var diye katlaniyorum ama anladim ki simdi oglumda babasinin yapdi hareketlerin aynisini yapiyor. daha 4yasinda bagriyor cariyor dolablari carbiyor. cocugum icin ayrilmayi dusunuyorum ama ayrilirsam cocugum babasinada gitecek ayni hareketleri yine gorecek ve ornek alacak? ayrilmalimiyim

0|0
318

En İyi Erkek Görüşleri

• eşin için geç ama çocuk daha 4 yaşında diyosunuz o öğrenir daha ayrılmak çözüm olmaz sizin için sankii sabır edin daha

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bunu neden bize soruyorsun. Oylama sonucuna göre mi ayrılacaksın. Çocuğa kötü olan bir davranış var. Bunu kanıtla be git avukatına göster. Aç bir boşanma davası sun bunu hakime. Çocuğu alamaz böylelikle bu bir, ikincisi de boşanma davasını duyan ve çocuğun kendinde kalamayacağını anlayan erkeğin geriye tek çaresi kalır. Geri vites yapmak. Çünkü senin canını çocukla yakmak ister ama senin kanıtların var ve hakim ona vermez. Kendi bu süreçte silkelenir.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Eşin neden çoçuğun yanında öyle gereksiz şeyler yapıyor

1|0
    0|0
    • Sinir hastasi bence ne yapdigini bazen bilmiyor

• Evet evdeyken sana kiyamiyorlar annen baban seni buyutuyorlar herseyini yapamaya calisiyorlar sonra birden hayayin degsiyor

• Aynen o yüzden evlilik çok saçma çoçuk olmasa çekilecek çile değil

• Arkadasim kadina el kaldiran erkek adam deildir kadinlar ne yaparsa yapsin dovulmez dayak atilmaz kadin yuregi nadir incedir seni kiriyorsa vuruyorsa yolver

1|0
    0|0
  • Oturun anlaşın konuşun bu sorunu çözün şiddet uygularsa aylene söyle aylen de ona şiddet uygulasın

1|0
    0|0
  • Aile yasamina yakismayan seYler bunlar, cocuk yaninda asla ne kavga ne kötü kelime kullanilmaz,

1|0
    0|0
  • Yaşlar kaç ve eşinle konuştun mu ayrılsan ailen kabul eder mi seni herşeyi iyi düşün ne zamandır evlisin

0|0
    0|0
    • Yas 33onun 30benim
      Ayrilirsam ailem kabul eder ama destek cikmazlar her konuda. esime dedim bir daha kuvur filan istemiyorum elini kaldirma bana oda tamam diyor ama devam ediyor

• Sana yardımm etmek isterdim fikir anlamında ama yorum çok uzar sorular sorup cevaplar almak gerekir

• Elleri kırılsın. İyice düşünmeden kesinlikle karar verme. Kolay bir şey değil.

2|0
    0|0
  • çocuklar için bile olsa değmez bence kendine güvenmelisin

1|0
    0|0
  • psikolojik destek alin ailece sonucta yuva kolay kurulmuyor olmuyosa yine tercih senindir

1|0
    0|0
  • Ayrılmalısin. Kadına el kalkmaz.

1|0
    0|0
  • Sana vuruyorsa kesinlikle ayrıl 😑

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    6

Kızlar Ne Diyor 2

• kimse icin hayatini maf etmeye mecbur degilsin... cocuklarin büyüdünde anne saol böyle yapdin demicek el kizi el oglu gelince bunu unutma herkez kendi hayatini yasicakdir... üzme kendini

0|0
    0|0
  • Ayril

1|0
    0|0
Yükleniyor...