Beyler ben yeni kapandım ve düşüncelerinize ihtiyacım var yardım eder misiniz?

Ben kapanalı 2 ay oldu. Acıkken dikkat çeken biriydim hayatımda birileri olurdu vs vs ama kapanınca kendimi çok farklı hissettim sanki özgüvenim gitti. Erkeklerin gözünde tesettürlü kızlar nasıl? Lütfen seviyeli yorum yapar mısınız

0|0
335

En İyi Erkek Görüşleri

• Erkekler genelde tesettürlü kadınlara 2 puan geriden yaklaşırlar çünkü onlarla yaşanıcak aşk boyutu sınırlıdır.
    Yani çok azdır aa ne kadar iyi kız kapanmış diyen erkek. Zaten çok ta azdır yemediği kalmadıktan sonra kapanmaya karsr verer kadın. Takma böyle şeyleri bir yola girdiysen bırakma mutluluk heryerde var. Seni de o şekilde kabul eden daha temelleri sağlam bir ilişki bulabilir. Tabiki İzmir gibi yerlerde şansın daha zor :D bir fantezi olarak bile gorulebilirsin sadece 😂

0|0
    0|0
  • Açıkken herkez elde edebilir düşüncesi vardı şimdi kapalı biraz zor elde edilir diyorlardir ama bence ikisindede fark yok yeterki yapmak iştensin herşey yaparlar açık kapalı fark etmez

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Başörtü takmaya başlayınca neden özgüveninizin gittiğini hissediyorsunuz, gelen ilginin azlığından dolayı mı? Eğer öyle ise neden özgüveniniz başkalarının size olan ilgisine bağlı ve bu sağlıklı bir özgüven mi?

Neden başörtüsü taktığınızı bir düşünün bence.

1|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 33

• Tesettürlü kadına bakmam , çünkü o erkeklerden sakınmak için tesettüre girmiştir. bana bakıncada rahatsız olurum. O allah yolunda ben sevgili belkide sevgiliden evlilik yolundayım.

0|0
    0|0
  • Kötü düşünmemek gerek dikkat çekmemek için kapalı olup dikkat çeken çok güzel bayanlar var bence. Bunu kapalı ya da açık diye vurgulamak yanlış olur öz güvenin olsun hep.

0|0
    0|0
  • Güzel kızlar kapalıyken de çekici oluyor ki 😒 demek ki sen oranı buranı açtığın veya vücut hatlarını belli eden şeyler giydiğin için dikkat çekiyordun güzel olduğun için değil.

0|0
    0|0
  • sen kapanma olayını ne amaç uğruna yaptın ve şu an ne için sitem ediyorsun? biraz çelişkili değil mi?

1|0
    0|0
  • ben tesettrürlü bir kadınla evlenmem arkadaş. başkası da beni ilgilendirmez. evlenen evlenir.

0|0
    0|0
  • Umarım zorla verilen bir karar değildir; aile baskısı vs. Kendi isteğiniz ile ise kimseye laf düşmez.

0|0
    0|0
  • Kepenk vurmuş gibi çoğunun gözünde bu benim yorumum değil bazı erkekler için konuşuyorum.

0|0
    0|0
  • umarım tez zamanda doğru insanı bulursun ve erkeklerin ne düşündüğünü önemsemezsin

1|0
    0|0
  • Kişilik önemli bence ayrıca iyi yapmışsın alışma süreci tabiki kolay olmaz zaman alır ama özgüvenin yeniden artıcaktır merak etme

0|0
    0|0
  • tesettürlü kızlar daha merak uyandırır özguvenın yerinde olsun bence içine giydiklerin bunu saglıyacktır konusmak istersen yazabilirsin

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    23

Kızlar Ne Diyor 2

• Troll

1|0
    0|0
  • Kuzem hep kapalılar daha iyi sevişiyor der bilmiyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...