Tecrübesi olanlara ihtiyacım var?

3sene boyunca sevdim çok ayrıldık barıştık bu sene en son o bana mesaj attı. Biz konuşmaya başladık hersey güzeldi bana söz verdi kimse umrumda değil seni bırakmam çünkü seni gerçekten seviyorum ve yapamıyorum sensiz. kimle sevgili olsam hep aklımda sen oluyosun demişti. Sadece 1 ay hersey güzel oldu beni yine terk etti yarı yolda bıraktı neden biliyor musunuz arkadaşları beni istemediği ona gavatdedikleri için gerçekten seven bunu yapar mıydı ya. ayrildik onun hesabından çıkardığım engellediğim, okulunda onu seven herkesi eklemiş bu kadar basit miydi ya ben dayanamıyorum artık kafamı toplayamiyorum ne yapicam ben

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi sen içini ferah tut ve umursama kendini sev ve sevdiğin şeyleri yap arkadaşlarınla vakit geçir kafanı toplamaya çalış çoçuğa gelince de aşk böyle bişey kafanda aklında kurduğun kişiliği ona yakıştırıyorsun ve aşk gözünü kör edince hatalarını kusurlarını göremiyorsun ve sonunda yapmaz dediklerini yapıyor ve koca bir hayal kırıklığı olarak hayatından çıkıyor gececek acının bile en son evresi kahkaha atmaktır gülüp gececeksin 😉

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Senin sorunun cevabı çok basit,

'YALANMIŞ AŞKI'

0|0
    0|0
    • O kadar çok şey yaşadık ki insan inanmıyor yalan olduğuna gözümün içine bakarak seni seviyorum derdi

• Diyolar işte napçan yalandan kim ölmüş.

• Boşver bundan sonra ayaklarına kapansada asla yüz verme suç sende kaç defa gidip gelmiş hala devam ediyorsun bu sefer son olsun bence bu ilişki yoksa daha çok üzülürsün

0|0
    0|0
  • bunaltma fazla kendini rahatlamaya bak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...