Bir Kızdan Hoşlanıyorum?

Lise sona gidiyorum. Yaz tatilini okulda geçirdik. Eksiklerimizi kapattık. Yaklaşık 3 aydır tanıştığım bir kız var.3 ay önce okula gelmişti. Yaklaşık 2 hafta kadar bizim sınıfta kalmıştı. O sıralar pek bir duygu beslemiyordum ki daha önemli meselelerim vardı. Tekrardan başladık okula bu sefer farklı sınıflardaydık. Eylül'ün sonuna doğru ona karşı bir şeyler hissetmeye başladım. Şakalaşmaya falan. Kız şaka yapmamıda istiyordu. Laf atmaya başladık. Mal salak gibi kelimeler kurduk birbirimize ama hepsi şaka amaçlı. Kızıda çözmeye çalışıyordum. Karakterini bu yüzden sert davrandığımda oldu. Tepkilerini ölçtüm. Buna göre ortaya çıkardığım sonuç karakteri sağlam bir kız. Dış güzelliği iyi birisi. İç güzelliğide iyi. Aslında kafa dengi diyebilirim. Ama birbirimize karşı nedense bir türlü çok samimi olamıyoruz. Sürekli ismimi söyler bana karşı. Kendimden bahsedecek olursam sürekli özlü sözler patlatan birisiyim. Her türlü sözleri söylerim. Bir ara bana kız keko life demişti :). Tam böyle zamanında söylerimki yakışır olsun. Tip olarak yakışıklıyımdır. Biraz başıma buyruğum. Ortama girmem kolay olur. Geçen İzmir'e okulca gezi düzenledik. O sırada yine birbirimize şaka yapmışlığımızda vardır. Dönüşte Mola verdiğimizde sigarasını kaybetmişti. Bu sırada benden istedi. Son dal olduğunu söyledim. O zaman almıyım dedi ama ısrar ettim ve aldı. Ayrıca en yakın arkadaşı sigarasını düşürmüştü ben bulup vermiştim. Güzel bir kız şu sıralar hoşlanmaya başladım. Ama nedense bu duyguyu bastırıyorum. İçime atabiliyorum. Daha farklı sorunlarım oluyor ama kıza hiç belli etmedim. İnstadan canlı açınca ilk ben giriyorum canlı yayınına sohbet ediyoruz falan. Ayrıca okulda göz göze geldiğimiz anlar oluyor. Bazen gülüyoruz ama göz kaçırma çok oluyor. Sizce beni seviyormudur Ne yapmalıyım Şunuda belirteyim gerçekten kızla aynı kafadayız ama bir türlü çok samimi olamıyoruz. Okuldakilerde bir ara benim kıza yürüdüğümü zannedip bana kızla benim yakışacağımı söylediler.

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Çok yakın olma zaten sonra iş kankaya dönüyor

0|0
    0|0
    • 7gün

Aynen doğru dedin ama bu durumda içimde kaldıkça beni hasta ediyor. Zayıf noktam oluyor. İçimden atmam lazım.

• 7gün

Bir şekilde unuturum ama kolay kolay kızlardan hoşlanan birisi değilim arada bir böyle fırsatlar çıkıyor. Değerlendirdiğim oldu değerlendirmediğimde hiçbirinden de pişman olmadım. Ders çıkarıp yoluma devam ettim. şu an bu fırsatı değerlendirmeyi düşünüyorum. şu an kafamda bir yol var ama sizlerede sormak istedim. Benim düşüncem yakın zamanda kızı kolundan tutacağım uygun bir yere çekip yüzüne karşı söyleyeceğim.

• 7gün

Umarım başarırsın

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...