Ruhsal Problemleri olabilir mi?

5 senelik eski sevgilimle 1 ay önce tekrar konuştuk bana sürekli sana aşığım deyip duruyordu. 1 sene zaten ayrı kaldık ve bu süreçte de 7 aylık sena diye bir kızla ilişkisi olmuş... bana mesaj attığı o 1 ay öncesinde de o Sena varmış hayatında. Bana Senanın kendisini sevdiğini ama senaya beni sevdiğini söylediğini dedi. Kızla yüzleştik hayır bana seni unuttuğunu ve bana aşık olduğunu söyledi hatta senin hakkında o kız yolluydu diyor bana dedi şok oldum. Ben bunları gidip eski sevgilime yazdım upuzun bir mesaj ve engelledim. Arkadaşına da demiş ki ben Sena yı seviyormuşum aslında bunu anladım bilmem ne demiş. O kızla yatmak için sevgili oldum falan diye anlattı bana da şerefsiz. Neyse işte 2 gün önce eski sevgilimin bir arkadaşı mesaj attı bana. Aklı başına geldi seni seviyor bilmem ne. O kızdan hevesini almış sıkılmış falan dedi he tamam dedim engelledim. Gerçekten bu çocuk yani eski sevgilim şizofren olabilir mi?

0|0
36

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Ya ne sacmaliyon seninle yattiğini herkeze soyluyor insanin ozeli kendinde kalır

0|0
    0|0
    • 4gün

Yatmadı benimle işte iftira atıyor onu istemediğim için

• 4gün

Bence hic konusma onunla sevse senin adini cikarmak istemez

• Olabilir

0|0
    0|0
  • Olabilir...

0|0
    0|0
  • Insan ne konustugunu bilmezse boyle oluyor iste

0|0
    0|0
  • seni kullanmak istiyor olabilir

0|0
    0|0
    • 4gün

Ben ona cinsel anlamda bişey vermedim vermem de. O yüzden aldatıyordu beni hep.. aldattığı için bitmişti zaten ilişkimiz yani bu çıktığı kızla cinsellik yaşıyormuş ama aklım başıma geldi sıkıldım demiş salak 1 ay önce o kızı seviyorum demişti aynı arkadaşına da bana da😂😂

• 4gün

k bakma ama sende iyi seçim yapmamışsın

• Abaza olabilirmi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Şizofren değil; ama ona dönersen sen en baba canımsın

0|0
    0|0
  • Karaktersiz.

0|0
    0|0