Kızlar yorumaaa?

Şimdi konumuz nişanlılık.
Ben nişanlı bir kızım herhangi bir akraba falan yok destek veya akıl alabileceğim onun için buraya yazıyorum fikir edinmek için.
Öncelik ile babam vefat etti ve ben çeyiz parası alicam.
O para ile büyük bir kısmını karşılayabileceğim eşyaların.
Ama suandan itibaren ben biseyler almam gerekiyor benim.
Sizce ne alabilirim ya da nisandan sonra neler yapmam gerekli bana acil yardım edebilicek birisi var mı?

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• ımkanın varsa sadece yatak odası ve ufak mutfak aletlerı.. yoksada hıc kendını kasma.. o dıonem stres zamanı degıl keyf zamanı... guzel ahlakın yeter gıdecegın yere!

0|0
    0|0
    • Küçük eşyaları almayı düşünüyorum ben suanlik ama diğerleri için zaten bir evin bütün eşyalarını alıcak kadar para veriliyor devletten

En İyi Kız Görüşü

• Yani evine ufak tefek bir kac parça al. Ne bileyim yemek takımı falan. Öyle gereksiz hani olurya havlu lif vs. Alma. Tencere seti al

0|0
    0|0
    • Ya evet lif falan onlar değil de diğer eşyalardan başlamak istiyorum ben de kafam çok karıştı ya nerden başlıyacağım bilmiyorum

• Ne kadar verecekler merak ediyorum

• Aldığım maaşı 24 ile çarpıyorlar mesela 700 alıyorsam 700 ü 24 e carpiyorlar

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Ceyizlik kiyafet al yeter evlenirken herseyi esinle alirsiniz zaten

0|0
    0|0
  • Çeyiz geline ait degil mi benım bildigim çeyiz parası gelin kısmına aittir

0|0
    0|0
    • Ben alıyorum zaten çeyiz parasını

• Damat tarafından mı kendin mi?

• Ben kendim için soruyorum ne alabilirim suanlik diye çeyiz parası evlenirken veriliyor

• ben konusurdum ama kızlar demişsin

0|0
    0|0
    • Farketmez

• hepsi aynı yahu bu kaynanaların :D ben iç giyim kısmına yardım edebilirim istersen :d

• Yok sağol

• Buyur söyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Nerelisin ki yöresel değişikler oluyor çünkü

0|0
    0|0
    • Yöresel değilde normal olarak ne yapmam gerekiyor yani cu nku ikimizin de yöresi farklı ben genel olarak sormuştum

• Özelden yazsam sıkıntı olur mu acaba

• Hayır olmaz 😊

Yükleniyor...