Kızlarla Tanışmak İstemiyorum?

yorumlanma ayıplanma korkusu var. Bunu nasıl yenerim doktora gitmelimiyim?

0|0
14

En İyi Kız Görüşü

• Özellikle kizlardanmi kaciyorsun dostum

0|0
    0|0
    • Evet dostum

• @kareeel Üzgünüm bende atamiyorum

• @Karel1997 o zaman engellediğin kiflalızakuska hesabının engelini kaldırabılırsen mesaj atabılırım birsey dıcektım

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim bendede bu korku vardı, bu çevreye karşı cekingenlikten kaynaklanıyor sevgili edinmek azda olsa çekingenlik varsa zorlaşıyor, girişkensen kolay. Ben çekingen zamanlarımda, eger çekingenliği yenersem insanlara yardım edicem bu konuda diyordum, kendime böyle söz vermiştim. Yendim, ve bu sözümü tutmak için sitede insanlara bu yazıyı paylaşıyorum. Sendede azda olsa cekingenlikte varsa ben psikiyatrinin bazı tavsiyelerini uygulayarak yendim , konuşmalarım çok gelişti o tavsiyeleri veririm. Öncelikle psikiyatri çekingenliğin hissedilmiş ve hissedilmemiş duygularına bakılarak çekingenlik türünün hangisi olduğunu teşhis edileceğini söyledi. Bu yüzden bana ilk olarak 2 soru sordu. Sanada sorcam yalnız yanlış cevaplarsan doğru çekingenlik tavsiyelerini verememiş olurum yanlış yoldan gideriz, sorulduğu haliyle cevapla
    1) Çocuklukta ve bugüne kadar tüm zamanlarını düşün;seviyorum ya da aşığım diye aklından geçen bir an oldu mu?
    2) ya da sadece hoşlanıyorum diye mi aklından geçti?
    Birde kaç yasındasın?
    Gördüğünde yaz mutlaka

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• korkun yerinde ve doğru. Bu kızlar içinde değil herkes öyle biriyle tanıstıgında sen bıle onu yorumlar elestırırsın. Yeni ortama gırdıgınde iş olur okul olur farketmez derler yani "fatmada çok kıskanc hiç çekemiyor " falan falan yani eleştirilmekten korkma oldugun gibi dur he illa birileriyle tanıscam diyede zorlama zaten zamanla onlar gelir tanısır senınle akısına bırak he doktorlukmusun dersende eger bunu cok takıntı halıne getırır onlar geldıgınde bıle elın ayagın tıtrer terler konusamaz hale gelırsen kalbın duracak gıbı olursan doktora git

0|0
    0|0
  • Çokta kötü bişey değil yanı
    Sorun edilecek bişey değil aslında

0|0
    0|0
  • Git bence

0|0
    0|1
Yükleniyor...