Aramızda ne var?

Arkadaşlar benim bir arkadaşım var ama diğer kızlarla daha böyle kardeşim diye konuşurken bana öyle bir şey demedi. Son zamanlarda yakınlaştık. Bişey oluyor bir yere oturucaz hemen benim yanıma oturuyor. Ve hani birbirimize çok yakın duruyoruz. Bazen ben bakmazken onun baktığını görüyorum ya da moralim bozuksa nedenini anlamak için beni çok izliyor sonra benle ilgileniyor. Bana kendi sevdiği şeyleri anlatıyor ben seviyor muyum diye merak ediyor. Fazla temasta bulunuyor. Koluma saçıma dokunuyor. Hatta kız arkadaşlarıyla falan konuşmayı azaltmış. Daha kimse bana bir şey demedi aramızda bir şey mi var diye herkes bir garip bakmaya başladı bize çünkü genelde hep beraberiz. Birsürü böyle davranışı var ve herkese böyle davranmıyor ama ben kendimi inandırmak istemiyorum bir şeye. Sizce neden böyle davranmaya başladı? Aramızdaki ilişki şu an ne?

0|0
03

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Senin kendini inandırmak istemediğin şey olalı baya olmuş sanırım. Yapçak bişey yok gönül bu ne diyelim sonrasında olduğunda ne diyceksin onu düşün.

0|0
    0|0
    • İster istemez şüpheleniyorum ama beni ne olarak gördüğünü merak ediyorum sadece. Eğer böyle olmaya devam ederse sonrası zaten çok belli değil mi 😬

• Seni kardeşi gibi görmüyor demekki

0|0
    0|0
  • Sevgili olun 😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...