Hic sansim yokmu?

Arkadaslar ben yakisikli degilim sevgilim olmayacakmi yani simdi?

0|0
55

En İyi Kız Görüşü

• Ona bakilıtsa bende guzel değilim ve sevgilimin olmaması umrumda değil.
    Olmak zorunda degil.
    Sırf dış görünüşüm için beni sevecekse hic sevmesin dah iyi

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim tiptende önemlisi sevgili edinmek azda olsa çekingenlik varsa ve ağzın çok laf yapmıyorsa zorlaşıyor, girişkensen kolay. Ben çekingen zamanlarımda, eger çekingenliği yenersem insanlara yardım edicem bu konuda diyordum, kendime böyle söz vermiştim. Yendim, ve bu sözümü tutmak için sitede insanlara bu yazıyı paylaşıyorum. Sendede azda olsa cekingenlikte varsa ben psikiyatrinin bazı tavsiyelerini uygulayarak yendim , konuşmalarım çok gelişti o tavsiyeleri veririm. Öncelikle psikiyatri çekingenliğin hissedilmiş ve hissedilmemiş duygularına bakılarak çekingenlik türünün hangisi olduğunu teşhis edileceğini söyledi. Bu yüzden bana ilk olarak 2 soru sordu. Sanada sorcam yalnız yanlış cevaplarsan doğru çekingenlik tavsiyelerini verememiş olurum yanlış yoldan gideriz, sorulduğu haliyle cevapla
    1) Çocuklukta ve bugüne kadar tüm zamanlarını düşün;seviyorum ya da aşığım diye aklından geçen bir an oldu mu?
    2) ya da sadece hoşlanıyorum diye mi aklından geçti?
    Birde kaç yasındasın?
    Azda olsa çekingenlik varsa cevapla, çekingenlik hiç yoksa dikkate alma kardessim. Gördüğünde yaz mutlaka

0|0
    0|0
    • 7gün

Sevdigim dedigim oldu yas 19

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Ne alakasi var... Bence dis gorunuse aldanan birisi gelirse hic gelmesin bence😉 Elbet seni seven biri cikacak.

0|0
    0|0
    • Dis gorunusunu begenmedigin biriyle beraber olurmusun?

• Ya ilk once tanimam lazim belki ici disindan daha guzeldir :)

• Off ne ezikce düşünce..

0|0
    1|1
    • Sayenizde oluyor bunlar hic bir yerde cok iyi kalpli bir cocuk seviyorum onu diye bir yazi gormuyorum nedense

• kendine bak biraz

0|0
    0|0
    • Baksan nolcak mal yine ayni mal

• Benimde sevgilim yok olmayacak sanırım çirkinde değilim öyle

0|1
    0|1
    • Valla ben cirkinim sen yine sansin var

• 7gün

Evet maalesef

• 7gün

Evet ya olmamasinin sebebi bu yuzde 80 bide kizlara karsi utangaclik

Erkekler Ne Diyor 4

• yüregin güzelse o yüzüne yansır zaten aşk sevgi bunlar tiple olsaydı herkes bekar kalırdı

1|1
    0|0
  • Zengin ol knk neleri oluyo sonra.

0|1
    0|0
    • Param icin benle olan kiz olacaksa hic olmasin

• Olmayacak

0|1
    0|0
  • Herşey dış görünüş mü? Neden olmasın.

0|0
    0|0
    • Disini begenmedigin birinin icini merak edermsn

• Kizlar bizim gibi dusunmuyor ustad ole olsaydi benim cok olurdu daha bir insana ne kufur ettim ne kotu soz dedim elde var 0

• Kalbi güzel insan olmak küfürle kötü sözle olmaz ki. Merhametle olur adaletli davranmakla olur. Kizlar bizim gibi düşünmüyor deme muhakkak bir çoğu da bizim gibi düşünür. Kalbi güzel olsun sadık olsun gerisi önemli değil der.

Yükleniyor...