Kadınlar bir ilişkide neler ister?

İstekler ve taleplerin uyumunu görelim bakalım😄
Güncellemeler:
1gün
Sadakat
Sevgi
Aşk
Peki ama neden bunlar olmayan bir adamla geçmişiniz var ki acaba 😀

0|0
1530

En İyi Kız Görüşleri

• Oncelik kibar kibar ve kibar ayrica guvenilir merhametli ve asik olsun
    Saygi da cok onemli

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşleri

• Kardesim sevgili edinmek azda olsa çekingenlik varsa zorlaşıyor, girişkensen kolay. Ben çekingen zamanlarımda, eger çekingenliği yenersem insanlara yardım edicem bu konuda diyordum, kendime böyle söz vermiştim. Yendim, ve bu sözümü tutmak için sitede insanlara bu yazıyı paylaşıyorum. Sendede azda olsa cekingenlikte varsa ben psikiyatrinin bazı tavsiyelerini uygulayarak yendim , konuşmalarım çok gelişti o tavsiyeleri veririm. Öncelikle psikiyatri çekingenliğin hissedilmiş ve hissedilmemiş duygularına bakılarak çekingenlik türünün hangisi olduğunu teşhis edileceğini söyledi. Bu yüzden bana ilk olarak 2 soru sordu. Sanada sorcam yalnız yanlış cevaplarsan doğru çekingenlik tavsiyelerini verememiş olurum yanlış yoldan gideriz, sorulduğu haliyle cevapla
    1) Çocuklukta ve bugüne kadar tüm zamanlarını düşün;seviyorum ya da aşığım diye aklından geçen bir an oldu mu?
    2) ya da sadece hoşlanıyorum diye mi aklından geçti?
    Birde kaç yasındasın?
    Azda olsa çekingenlik varsa cevapla, çekingenlik hiç yoksa dikkate alma kardessim. Gördüğünde yaz mutlaka

0|1
    0|0
  • Söyledikleri ;
    Sevgi, ilgi, şevkat, saygı, sadakat.
    Gerçekte olan ;
    İri penis, damarlı eller, sert beceren erkek, yakışıklı p*ç, özgüvenli, serseri delikanlı, gerektiğinde tokatlayacak kadar vahşi, bazen saran bazen beceren bazen üzen adam gibi bir adam isterler.

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• Sevgi sadakat merhamet güzel davranış ama sadece bana başka kızlara değil bunu isterler

0|1
    0|1
  • Sadakat ilgi saygı ve tabiki bir çift aşk ile bakan göz

0|1
    0|0
  • Sevilmek ve anlaşılmak

0|3
    0|1
  • Durustluk istiyorum abi durustluk bir gun boyle bir gun soyle olmasin tam sevsin tam ilgilensin

0|1
    0|0
  • Aşk sevgi ilgi

0|1
    0|0
  • Herşeyi bekleriz biz 😂

0|1
    0|1
  • Sen ne verebilirsin?

1|1
    0|0
  • 3S saygı sevgi sadakat

0|1
    0|3
  • Sadakat ister :)

0|1
    0|0
  • Yemek yapan eş 😆

0|1
    0|1
  • Kızlardan görüşlere devam
    3

Erkekler Ne Diyor 28

• Maddiyat ister , statü ister , sosyallik ister, özgürlük ister, övülmek ister , hakaret etmek ister, kırmak ister, aldatmak ister, üzmek ister, gözüne uyku girmesin ister, iştahın kaçsın , zayıfla verem ol ister, dalında kalan son goncayı ister, en son canınını ister onuda verirsin alır içine sıçar... Allahın belasını ister umarım bulur...

1|1
    0|0
  • 1-) İlgi ister.
    2-) Güven ister.
    3-) Saygı ve Sevgi ister.
    4-) Mutluluk ister.
    5-) Kredi kartı ister. 😳

0|1
    0|0
  • Ne istemezler diye sorsaydın yardımcı olabilirdim..

1|2
    0|0
  • Özet geceyim mi... Hep bana olsun , hemen olmasın, bir ara bakarız..

0|1
    0|0
  • Kadinlara dünyayı onune sersen niye sutarafa sermedin der..

0|1
    0|0
  • Onlar genelde ilişkiden önce ister isteklerini karşılayabilecek erkekle ilişki kurar. Ilişki kurduktan sonra tek istekleri ilgi ve regl günlerinde anlayışla beraber çikolata.

0|1
    0|0
  • En yakınlarından başla buna öyle bulabilirsin cevabı

0|1
    0|0
  • güvenmek kendisini anlayabilen biri güvende hisseceği biri ha bide ev işlerinde yardım vs😂

0|1
    0|0
  • Her şeyi ister usta. Zıt şeyler olsa bile. Herşeyi ister.

0|1
    0|0
  • Şu kızları ne kadar sevsek anlamayacaklar bu kesin.

1|1
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    18
Yükleniyor...