Erkekler, Excuse me bir sorum olucakti da😝?

Beylerrr siz bütün kızlara ilk tanışmada mesela öyle güzel mesajlar yazarmisiniz hani tavliyim şunu oda cepte kalsın anlamında.. Yoksa sadece ilginizi cekenemi yazarsiniz.. Herkeze atıyorsaniz amaç ney sacma deglmi? 🤔

0|0
14

En İyi Erkek Görüşleri

• Mesela ben cogusuna yazarım (bu genclik yıllarımda öyleydi 🤣) kim benimldm daha samimi daha sewecen ona yönelir we sadece onunla yazısmaya dewam ederdim o senin dedigin wurkaç çı erkekler icin öyledir bu tip erkeklerde bitmek bilmeyen testere hormoncazı bulunur we bu hormoncazı boşa gitmesin diye bian önce kullanıp bitirmek isterler we oltalarına bu cesmelerden istifade etmek isteyen susamıs mahluklara sulama hizmeti wermekten asla geri kalmazlar iki elleri kanda dahi olsalar mutlaka o yangını söndürmek icin koşakoşa giderler we her zaman yedekli calısırlar kaşınan o kadar kişi wardırki hatta yetisemez hale gelirler bu çapkın hayır ehli gariplerim ki hallerine oturup salya sümük aglarsınız, neyse bu benim aska taswip etmedigim bir gruptur, bir adam ya da kadın bence aynı anda sadece bir insanla cıkmalıdır ha bittimi iliskiniz iste o zaman bir barkasına dogru yelken o zaman acabilirsiniz ancak we her zaman yalnız kalan şu insanlar yokmudur? iste onlar birer gercek hazine kaynagıdırlar ama asla kıymetleri bilinmez imza sitop

0|0
    0|0
  • Burda kızın durumu önemli kız kıçı başı oynamayan ciddi bir kızsa seviyeli ciddi ara ara çok sıkmadan konuşuruz, ama oynaksa ve hergün başka biriyle görüşüyosa hedef odaklı, daha sık yazıp bişeyler içmek için ikna ettiğim olmuştur...

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Sen hissetmiyormusun kadınların altıncı hissi çok kuvvetlidir daha ilkgünden sana şair oluyorsa diğerlerine de oluyordur ilk tanışmada güzel mesaj yazmam ben neyinden bahsetcem ki kadın olması dışında ruhunu göremedikten bilmedikten kalbine dokunamadıktan sonra sana 100 satır güzel söz yazsam neolur..

0|0
    0|0
  • Dediğin şey erkeğe göre değişir. Arayıştaysa ayırt etmez herkese yazar, değilse zaten hazırda varsa genelde yapmaz. Aslında amacı karşındakini tanıdıkça anlarsın acele etme

1|0
    0|0
  • Amaç aç gözlülük. Başka bir açıklaması olduğunu sanmıyorum.

1|0
    0|0
  • Erkekler degil bazi erkekler herkese atar bunlar cogunluktur bazilarida sevdigine hoslandigina atar genelleme yapmayin misal kiz yesil isik yakmazsa bn atmam

0|0
    0|0
  • Her kıza nazik güzel mesaj yazarsın tabi ama seviyesi kişiden kişiye değişir haliyle.

0|0
    0|0
  • Evlencegim kadini tavlarim geriis hikaye

1|0
    0|0
  • şimdi buraya yazıyorum ya tavliyim cepte kalsın hesabı ;)

0|0
    0|0
  • Aynn yazarım

1|0
    0|0
  • İlgimi çekene yazamam asla

1|0
    0|0
  • Her kıza yavşanmaz babysi

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam