Çirkin bir erkeğin sevgilisi olması için ne olması gerekir?

Herkes para para para diyor demek ki bazı kızlar öyle bir izlenim vermiş. Bazı kızlar da " ben satılık değilim ki paranla etkileyesin" kafasında. İşte benim ilgi alanım o kızlar. Çünkü satın alınabilen bir kadın sahip olmaya değmez. Ama tipsizim işte. 10 kere reddedildim. Kişiliğimi kendim yorumlamam ama çevremdeki kişiler iyi biri olduğumu söylüyor. Geriye benim açımdan sadece dış görünüş seçeneği kalıyor. Sizce çirkin bir erkeğin sevgilisi olamaz mı? Olan varsa nasıl yapmış bir anlatsın. Özgüven falan demeyin özgüven diye birşey yok.

0|0
310

En İyi Kız Görüşü

• 😄 Bak şimdi gülüyorum da bir sevgilim vardı tipsiz işsiz saçsız ama çok sevmiştim iki sene bekledim sonra sevilmediğimden emin olunca ayrıldım ne buldun dersen etten kemikten daha fazla şey ifade ediyordu ama ben onun gözünde öyle değilmişim yani zorla da olacak iş değil tabi ayrıldık

0|0
    0|0
    • Tipsizse en başından arkadaşın olarak görmen lazımdı. Demek ki tipsiz değilmiş.

• 6gün

sen sorunlusun ya

• 3gün

Sorunlu değilim sadece sen biraz algıda seçicilik yapıyorsun. Ben diyorum ki en başında arkadaşın olarak görseydin, arkadaşın olarak görürdün. Hiç sevgili olmazdın. Demek ki arkadaşın olarak görmemişsin. Benim ceyhun diye arkadaşım var 10 yıllık, hala arkadaşız valla hiç birbirimize çakmayı düşünmedik

En İyi Erkek Görüşleri

• Bu siteye bakarsan, bütün kızlar tipe ve paraya önem veriyor gibi görünüyor.
    Ancak ben onların kız olduklarını sanmıyorum, onlar bence fake.
    Tipsiz birçok insanın sevgilisinin olduğunu gördüm, ama nasıl yaptıklarını bilemem.
    Söyleyebileceğim bir şey varsa oda kişilik ve karakter, + ilgi diyebilirim. Sanırım bunlar ile bir şekilde sevgilin olacaktır.

0|0
    0|0
    • Ben denedim hepsini de olmuyor. Hep benim sevdiklerimi benden daha yakışıklılar aldı.

• Bende zamanında 20 25 kere red yedim. ilk zamanlar üzülüyordum. sonra red sayısı artıkca zevk almaya başladım kendimle çok dalga geçerdim. sonra birşey farkettim red yemekten korkmamaya baaşladığımda olumlu cevaplar gelmeye başladı. özgüvenim yerlerdeyken bir anda tavan oldu. artık benimde sevgililerim oluyordu. sonra birşeydaha farkettim sevgili olmak okadar salakçaymışkı bu beni biraz düşündürdü. en iyisimi tertemiz biriyle evlenmek. sevgili ayağı boş. sıkma canını delikanlı üzüldüğün şey ceviz kabuğunu doldurmuyor.

0|0
    0|0
    • Ben reddedilmekten korktuğum için değil tipsiz olduğum için reddediliyorum. Kendimi ezmek veya dalga geçmek için değil tipsizim diye tipsizim diyorum. Özgüven falan hikaye. Eğer sen bir kızdan olumlu yanıt aldıysan kesinlikle tipini beğenmiştir.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Karakterin iyi olmalı ve kendinden emin ve tipsiz olduğunu bilip kabullenmelesin ve bununla barışık olduğuna dair dışarı vurmalisin

0|0
    0|0
    • Söylüyorum zaten tipsizim diye. Ama sanki tipsiz olmadığımı düşünüyormuşum da dışarıdan iltifat bekliyormuşum gibi geliyor kulağa. Ama hikayenin tamamını dinleyen zaten tipsiz erkeğe bakmaz konuma geliyor ve bana bakmıyor. Zaten herhangi bir kızın bana bakacağını düşünmüyorum.

• Ben tipsize aşık oldum ama.. sen sadece kendin ol iyi ol.

• Valla berkcanlar kendisi gibi ve iyi insanlar. Gidin onlara aşık olun. Tipsiz erkeklerden size yar olmaz. Tipsiz erkek = gereksiz erkek.

• kişiliğinle etkileyerek ama önce kişilikten etkilenen birini bulmalısın

0|0
    0|0
    • Kişilikten etkilenen kimse yoktur.

• Ben sadece yağmurlu havada şemsiye taşıyorum. Sen ise ya belki ıslanmıcan? çıksana dışarı diyorsun. Bunun adı karamsarlık değil gerçekçilik bacım.

• mantıkla çözemessin işte. ama sen bilirsin

Erkekler Ne Diyor 8

• dünyada milyarlarca insan var bulursun elbet birini sikinti yapma

0|1
    0|1
  • Ortamcıysan muhabbetin iyiyse olur da 10 kere red nedir abi ilyas salman mısın 😀

0|0
    0|0
  • Öyle deme lan emmi kör baklanın da kör alıcısı olur derler.

0|0
    0|0
  • özgüven

0|0
    0|1
  • parası ya da çok sağlam bir karakteri/kişiliği

0|0
    0|0
    • Para da yok karakter de.

• özgüveni sadece dış görünüş olarak algılıyorsun şu an.

• Özgüvenin ne olduğunu sorduğum hiçkimse düzgün bir cevap vermediği için olabilir.

• Bir para 2 laf yapan ağız olması gerekiyor

0|0
    0|0
    • Yok yok 2si de yok bende.

• Kitap okumayı sevmiyorum ki. 2 sayfa okuyup sıkılıp kapatıyorum direk.

• 7gün

E sende izmire bilet istiyorusun hem diyorsun bayan yanı olsun lastik üstü olmadın cam kenarı olsun hemde bedava olsun olmaz öyle sıkacan dişini ecük

• Cirkin avrat bulacak

0|0
    0|0
  • Ağzının iyi laf yapması lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...