Sevgilinden ayrıldım?

Sevgilimi seviyorum kaybettim biliyorum ama yalan söylemedim halde öyle olduğunu düşünüyor ve beni bıraktı benim yüzümden bu gün doğum günü maffoldu üzdüm her tarafı çevremdeki insanlar kaçıyor benden ben neden böyle oldum anlamadım ve pişmanım doğum gününde onu üzdüm öldürmeye çalıştım kalbini kırdım dönmeyecek bana biliyorum ama ben onu çok seviyorum şu an zmn bıraktım kendimi düzelltcem ve belki yeniden karşısına cıkcam bilmiyorum ama beni bir daha ister mı bilmiyorum

0|0
18

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Genel olarak insanlarda hep aynı düşünce tarzı var senin kafanda sanırım 5 6 kişi gördüm 30dk da. Şunu unutmayın erkeği bir kere üzdüğünüz zaman kendinizden soğuttuğunuz zaman erkek size karşı aynı duyguları beslemez, besleyemez istese de yapamaz çok zor. Yani %3 falan diyebilrim genelleme yaparak. O yüzden unut önüne bak bitti o iş.

0|0
    0|0
  • Adamın ağzına ettin sonra bana dönsün, dönermi , dönecekmi, yeter yaw hayatımızı zehir ediyosunuz.. umarım sizinde olur.. bu yara izi zor kapanıyor kardeşim biraz vicdanınız varsa yapmayın...

0|0
    0|0
  • Alışveriş yap geçer yaz

0|0
    0|0
  • Ne üzücü mk yaa :(

0|0
    0|0
  • Geçer

0|0
    0|0
  • gerçekten üzüldüm

0|0
    0|0
  • Sevgilini seviyorsan birleş ayrilma

0|0
    0|0
    • 6gün

Seviyorum ama bana yalan konuştun diyor ama ben konuşmadım ben yalan söylemem

• 4gün

Seviyorum ama istemiyor beni

• 4gün

Senin sevmenle olmaz istemiyorsa

• Yazık olmuş artık dikiş tutmaz.

0|0
    0|0
    • 6gün

Haklisin ama delirdim isteyerek hiç bişi yapmadım

Kızlar Ne Diyor 1

• Olmayan bir şeyi zorlamamak lazım bence kendi tecrübelerime dayanarak söylüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...