Aşık olduğum kişi hacker?

Bir arkadaş aracılığıyla tanıştığım bir hacker. Çok sık olmasada uzun süredir konuşuyoruz. Kendisi bunun eğitimini almış biri ve kendini daha çok geliştirmeye çalışan biri. 7/24 bu işlerle meşgul. Dışarıya çıkmaz, yüz yüze sohbet etmeyi fazla sevmez, ailesiyle de görüşmüyor yalnız yaşıyor. Ben böyle birine nasıl aşık oldum anlamadım. Herkesin başına gelebilecek bir durum değil hackera aşık olmak. Ona nasıl yaklaşacağımı bilmiyorum. Uzun süredir tanışıyoruz ama onunla ilgili fazla bir şey bilmiyorum. Kendini anlatmaktan hoşlanmaz. Ben nasıl vazgeçebilirim aşkımdan?

0|0
44

En İyi Erkek Görüşü

• Ne güzel , işte mutluluklar.

0|0
    0|0
    • Bir hackerla nasıl mutlu olabilirim yaa😄

• Sende onu #hackle. : D

• Benim öyle şeylerle hiç alakam olmadı bu güne kadar. Nasıl böyle birine aşık oldum bilmiyorum. Kalbimi hackledi resmez 😀

En İyi Kız Görüşü

• Yol yakınken vaz geç. Bu herifler asosyal antipatik, evden çıkmaz, kapalı kutu, bide deli gibi bağlar kendine valla çekersin sonra dinle beni.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Görünüşe bakarsak kalbini de hacklemis 😂

1|0
    0|0
  • Dikkat et hecklemesin seni.

0|0
    0|0
  • Hecker manyak be. baska adammi yoktu 😅

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Vazgeçme gizemli bir tip belki açılır senin sayende. Konuşurken onunla ilgilendiğini belli etmeye çalışarak konuş. Tabii mesleğinden ötürü dikkat et derim.

0|0
    0|0
  • Kendini heklettir

0|0
    0|0
  • Aşk bu kime aşık olacağını seçemessin.. bence uzatma bodoslama söyle duygularını başka türlü zor bu iş

0|0
    0|0
Yükleniyor...