Sizdem ricam dalga gecmeden veya sacmalamadan cevaplamaniz?

Benim annem ve babam 2 gundur babaannem yani babamin ailesi yuznden biraz kavgalilar hani durumu anlatmak istemiyorum belkide bununla alakasi bile yoktur neyse konuya gireyim. Bu gun kahvaltimizi yaptıktan sonra annem ve kardesm ciktilar disariya bnde evde kalip temizlik yapmak istedim neyse babamin bilgilasayarinin bulunduğu masayi temizlerken gözum aniden ekrana kaydi ve EKRANDA çıplak bir kadik fotonu gördum hayat kadini oldugu belliydi hani elim ayagima dolasti bu sirada bilgisayar babamin önunde ve telefonu ile uğraşıyordu hemen lavaboya gidip agladim.. Allahm napcam bilmiyorum yardimci olurmsunuz ne yapmaliyim

0|0
03

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Senin görmen hoş olmamış ancak ağlamana inan hiç gerek yok. Yaşı, sosyal statüsü ne olursa olsun erkek çoğunlukla internette cinsel içerikli yayınlara bakar. 60 yaşında, evli, mutlu bir amca da bakar erotik içeriklere. Annenle olan kavgasına yorma durumu. Emin ol kavgadan önceki tarayıcı geçmişine de baksan görecektin.

0|0
    0|0
  • Baban cinsel ihtiyaçlarını karşılaması gerekiyor böyle karşılıyor demek

0|0
    0|0
  • Kaç yaşındasın?

0|0
    0|0
    • 18 de ne alaksi vae

• Çok küçük bir çocuk ağzı ile yazmışsın..
      Babanın çıplak kadınlara bakması normal, belli ki aşk yok annen ile aralarında.

• Sabahtan beri napcam bilmiyorunda ondan belk.. Ask yok ne yaa kacarak evlenen ciftlerden bahsedyoruz.. Hem nasil normal. Normal olamaz off

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...