Connected da ki sapıktan nasıl kurtulurum?

arkadaşlar c2 uygulamasında peşimi bırakmayan ve beni öldürmekle falan tehdit eden bir psikopat var engelliyordum yine geliyordu hesabımı kapatıp yenisini açtım ama beni yine bulmuş sizce ne yapmalıyım ve nerelere şikayet edebilirim lütfen yardım edin?

0|0
111

En İyi Erkek Görüşleri

• Sende suç.. ne işin var öyle programlarla.. o uygulamada takıldığına göre sende sapıksın..

0|0
    0|0
    • ya abicim ne alakası var ben zaman geçirmek için arada sırada giriyorum sadece

• kes sesini be terbiyesiz

• Doğruları söylüyorum ben.. seninde onlardan farkın yok..

• Bende uygulamaya girip onu rahatsız edeyim uygulamanın adı c2 mi böyle uygulama var mı

0|0
    0|0
    • sizin bildiğiniz gibi biri değil derken delikanlı ve mert olsaydı korkak olmasaydı benim gibileri tehdit ederdi seni değil ona neden benden bahsetmedin ve seni nasıl tehdit ediyor sen onun mesajlarını polise göster ondan şikayetçi ol kimliği bulunur onun

• Anonim olanıda bulur polis durumu polise bildir

En İyi Kız Görüşü

• Off sil o zaman uyg bu kdr basit gönderdigi linklerede basma telefonuna virus girer bu sefer hepten kurtulamazsin 6ay falan bekle yeniden ac en iyisi

0|0
    0|0
    • ya öyle cinsel anlamda sapık değil tehdit falan ediyor seni öldürücem sana şöyle böyle yapıcam diye

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Direkt c2 hesabını sil, eğer adını filan bilmiyorsa hiç bir *** olmaz

1|0
    0|0
  • Savcılığa ve polise mesajların kopyasıyla başvur

1|0
    0|0
  • Mesajlar bölümünü kapat connected 2 programında

0|0
    0|0
    • nasıl yani

• Mesajlar bölümünü kapatabiliyosun işte kimse sana mesaj atamaz konuşmak istediklerine sen atarsın

• Connected i kullanmayı bırakabilirsin

0|0
    0|0
  • anlamıyorum bir bizim ülkede var bu mallar

0|0
    0|0
  • hesabı sildim sende silebilirsin

0|0
    0|0
  • Kim o 😂

0|0
    0|0
  • Onun te amina koyam

0|0
    0|0
  • uygulamayı sil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...