Sevdiğiniz kişinin başkasını sevmesi sorunu?

Lisede ki ergen halimi saymazsam eğer hayatımda ilk kez aşık olduğumu hissediyorum. Liseden sonra hiç sevgilim olmadı yani 8 senedir. Tam aşık oldum derken sevgilisi olduğunu öğrendim. Neyse dedim yapacak bişey yok uzaklaşmaya çalıştım fakat ben kaçmaya çalıştıkça o benimle daha yakın arkadaş oldu ve ben onu tanıdıkça daha çok daha çok aşık oluyorum. Yanlış gozuktugunun farkındayım fakat ben hiç böyle hissetmedim aşık olduğum güzelliği değil evet çok güzel fakat onun farkı mükemmel bir hayat enerjisi var. Onunla 5 dakika konuşsam günüm mukemmel geçer o kadar harika. Napıcam nasıl kurtulucam bilmiyorum. Bana karşı çok yakın davranıyo ya da ben yanlış yorumluyorum. Bilmiyorum siz olsanız ne yapardınız? Giderek azalması gerekirien tam tersi her geçen gün daha fazla aşık olacak şey buluyorum. Dinlediğim şarkılar bile bir başka güzel geliyor şimdi. Bu saatte bu kadar yazıyı okuyan Olursa da gerçekten teşekkürlerimi iletirim. Bu arada belirtme ihtiyacı hissettim o ne zaman konuşmak isterse o zaman konuşuyorum hiç bir zaman rahatsız etmedim etmem de durumun gayet farkındayım.

0|0
41

En İyi Kız Görüşü

• Kaderr... 😂
    Demekki seni sevmis ve bir dost olarak yaklasiyor belki seninle konusmak onuda iyi hissetiriyor senin yapabilecegin pek birsey yok aslinda zamana birak

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Herkese mavi boncuk dağıtan tiplere benziyo anlattığına göre, sen soğuk davran.

0|0
    0|0
    • 7gün

Öyle biri değil çünkü bir ara bende öyle düşündüm fakat sadece bazı insanlar sıcak kanlı olur ya o da öyle. Yaklaşık 7 8 ay oldu tanişalı

• 7gün

Öyle zaten ya bir umudum yok. Mümkün olduğu kadar da soğuk davramaya çalışıyorum da pek beceremiyorum

• 7gün

Hayırlısı diyelim.

• Üzücü bir durum olurdu benim için

0|1
    0|0
    • 7gün

Berbat bir durum çaresizlik çok zor

• Hayat bu yapacak şey yok..

0|0
    0|0
    • 7gün

Yapacak bişey yok demeyi hiç sevmem ama bu o durumlardan ta kendisi...

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...