Eşim hergün eve geç geliyor ne yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar 10 aydır evliyim eşim hergün eve geç geliyor sürekli arkadaşlarıyla onların sorunlarıyla uğraşıyor. Kahveden çıkmıyor. Sürekli erken geleceğim diye söz verip yine geç geliyor. Sizce ne yapmalıyım?

0|0
314

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Eşinle konuşmalısın mutsuz olduğunu söyle çözüm ara yani baktın olmuyor ters ol sana nasıl davranıyorsa öyle davran anlayacaktır hatasını sonra ödül sistemine geç ödül her zaman işe yarar

0|0
    0|0
  • Aynı babam geldi aklıma karıdan bıkmış yaşlanınca öyle oluyor yapamazsın birşey artık kuşta ötmeyince okeye dönmek kahvede daha keyif veriyor

0|0
    0|0
  • İlişkiniz evlılıhınkz sorunlu yoksa yenı evlı cıft eve erken gelır erkek ev de bekleyen bı meyve varken ne yapsın arkadaslarını?

0|0
    0|0
  • nereden bulursunuz da evlenirsiniz bu yarmalarla anlamak mümkün değil

0|0
    0|0
  • Ona evli oldugunu hatirlatma vaktin gelmis. Sesini yükseltsen iyi olur

0|0
    0|0
    • 3gün

Yükseltiyorum trip atıyorum bir iki gün düzeliyor sonra yine aynı istediğinde yanında oluyorum destek oluyorum diyor içkisi yok kötü bişeyi yok ama erkek ortamı ona daha çekici geliyor

• 3gün

Evlililige biz erkekler daha zor alisiyormus.. Seninki hala bekarlik kafasindan kurtulamamis.. Umarim kisa surede alisir evlilik hayatina.. Insallah huyu boyle degildir. yoksa 10 yil gecsede nafile.

• agzının rotas yerine terligi yapıştır, tutamıyacagın sözü verme diye

0|0
    0|0
  • seni taksa zaten sözünü dinler ne yapabilirisin ki?

0|0
    0|0
  • hmm peki gec saatlere kadar ne yaptigi konusunda emin misin?

0|0
    0|0
  • Evliliği hala idrak etmemilş o

0|0
    0|0
  • Bu böyle devam eder.. : )

Yapacak birşey yok,

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    4

Kızlar Ne Diyor 3

• Aynı şeyi yaşadım eve geç geldiğinde bir gün kapıyı içeriden kitledim ve 1 saat kapının önünde yalvardı. Evet bunun akside olabilirdi ama öyle bir noktaya geliyorsun ki yapıcak bişey bırakmıyorlar. Ayrıca bidaha da okdr geçikmedi.

0|0
    0|0
  • Erken gelemsini soyle tripbat

0|1
    0|0
  • Anlaşılan 2. Karısı da kahveci olmuş :d

0|0
    0|0
Yükleniyor...