Birinin benden hoşlandığını nasıl anlarım?

Soru detayda kardeşim ama lütfen cevap verin

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• gözlerinin içine uzun uzun bakan bir kadın senden hoşlanıyordur

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim kızların hoşlanması kız arkadaş edinmek azda olsa çekingenlik varsa ve ağzın çok laf yapmıyorsa zorlaşıyor, girişkensen kolay. Ben çekingen zamanlarımda, eger çekingenliği yenersem insanlara yardım edicem bu konuda diyordum, kendime böyle söz vermiştim. Yendim, ve bu sözümü tutmak için sitede insanlara bu yazıyı paylaşıyorum. Sendede azda olsa cekingenlikte varsa ben psikiyatrinin bazı tavsiyelerini uygulayarak yendim , konuşmalarım çok gelişti o tavsiyeleri veririm. Öncelikle psikiyatri çekingenliğin hissedilmiş ve hissedilmemiş duygularına bakılarak çekingenlik türünün hangisi olduğunu teşhis edileceğini söyledi. Bu yüzden bana ilk olarak 2 soru sordu. Sanada sorcam yalnız yanlış cevaplarsan doğru çekingenlik tavsiyelerini verememiş olurum yanlış yoldan gideriz, sorulduğu haliyle cevapla
    1) Çocuklukta ve bugüne kadar tüm zamanlarını düşün;seviyorum ya da aşığım diye aklından geçen bir an oldu mu?
    2) ya da sadece hoşlanıyorum diye mi aklından geçti?
    Birde kaç yasındasın?
    Azda olsa çekingenlik varsa cevapla, çekingenlik hiç yoksa dikkate alma kardessim. Gördüğünde yaz mutlaka

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Sana nasıl davrandığından

0|0
    0|0
  • Hareketlerinden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...