Beni de bir gün biri sevecek mi?

Beni de bir gün biri sevecek mi?

0|0
57

En İyi Kız Görüşü

• Sabırlı ol mutlaka seni gerçekten seven biri çıkar karşına

0|1
    0|0
    • 7gün

Sabrediyorum aylar yıllar geçiyor ama bir fark yok :/

• 7gün

Sen yine de ümidini kaybetme hayırlısı ile olur inşallah

En İyi Erkek Görüşü

• Biz sevilmeyiz kardeşim maalesef sevilsek ne yazar şuanki insanlari gormuyomusun sözde sevenler eşini aldatıyo veya evlenmeden bekaretini veriyo sonra terkedilince ortaligi ayaga kaldiriyorlar.. sözde müslüman bir ülkeyiz

0|1
    0|0
    • 7gün

İnsani duyguların müslümanlıkla hristiyanlıkla alakası yok. İnsan her yerde insandır

• 7gün

sadece müslümanların değil bütün insanların bu dediklerini yapması gerek

• 7gün

Orası doğru işte.. İNSANlar böyle olsaydi ne güven problemleri olurdu nede aşırı derecede kıskançlıklar olurdu bence.. Allah hayırlı bir eş nasip etsin :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 6

• Kardesim sevgili edinmek azda olsa çekingenlik varsa ve ağzın çok laf yapmıyorsa zorlaşıyor, girişkensen kolay. Ben çekingen zamanlarımda, eger çekingenliği yenersem insanlara yardım edicem bu konuda diyordum, kendime böyle söz vermiştim. Yendim, ve bu sözümü tutmak için sitede insanlara bu yazıyı paylaşıyorum. Sendede azda olsa cekingenlikte varsa ben psikiyatrinin bazı tavsiyelerini uygulayarak yendim , konuşmalarım çok gelişti o tavsiyeleri veririm. Öncelikle psikiyatri çekingenliğin hissedilmiş ve hissedilmemiş duygularına bakılarak çekingenlik türünün hangisi olduğunu teşhis edileceğini söyledi. Bu yüzden bana ilk olarak 2 soru sordu. Sanada sorcam yalnız yanlış cevaplarsan doğru çekingenlik tavsiyelerini verememiş olurum yanlış yoldan gideriz, sorulduğu haliyle cevapla
    1) Çocuklukta ve bugüne kadar tüm zamanlarını düşün;seviyorum ya da aşığım diye aklından geçen bir an oldu mu?
    2) ya da sadece hoşlanıyorum diye mi aklından geçti?
    Birde kaç yasındasın?
    Azda olsa çekingenlik varsa cevapla, çekingenlik hiç yoksa dikkate alma kardessim. Gördüğünde yaz mutlaka

0|0
    0|0
  • bekle senı seven de çıkr elbet lafları dünyanın en buyuk palavrasıdır akrdsşım çık sokağa begendıgın kızın yanına gıt anıden vaavv de ne kadar tatlısın 5 kıza dene 3ü düşmesse gel yanıma :D

0|1
    0|0
    • 7gün

O kadar kolay olsa...

• 7gün

çok kolay bro bak kardesım bu kızlara yavşayacan çok severler ama öyle ttttlım filan değil mesela sen bir meleksın ya gözelrın n ekdr güzel gibi yap dene hepsi düşüyo ama kezbanlara yurume onlar salo oluyo :D

• Tercihini yap dostum efendi olursan bakir kalırsın ama kızların ahını almamış olursun. Pic olursan playboy olursun ama kızların çok ahını alırsın. Tercih senin.

0|1
    0|0
    • 7gün

Ben öyle pic olamadım hiç ondan kaybediyorum sürekli

• 7gün

Pic olmadığımız için kadınların gözünde hiçiz. Çünkü tüm kadınlar güce tapar pice yavşar.

• Biseyler yapmazsan yalniz geberir gidersin

0|1
    0|0
  • Vala seni seven olur beni seven olmaz gibi

0|1
    0|0
    • 7gün

beni neden seven olsun

• 7gün

bir de kısmetsizim diyorsun açgözlü :D

• 7gün

La benim niyeti. Evlilik millet kasar olmus biz napak